PDA

Braktis arkiven dhe shih kt faqe n dizajn standard : Qfar ju ben te veqant ?


bardha
22.12.2005, 13:12:00
Gjdo njeri ka nje veqanti ,dhe un mendoj qe gjdo qenje e gjall ka nje veqnti ,prandaj mendoj se gjdo njeri eshte UNIK ne menyren e vete .

Pytje ime do te ishte .

Qfar ju ben te veqant ne syt e tjerve ??

pershendetje
bardha

*ylli
22.12.2005, 14:34:00
..ajo cfar shumices se shqiptareve u mungon:

Diciplina.

*ylli

ena
22.12.2005, 16:47:00
stili me qe jam pak e pazakont ne stil ndoshat ajo me ben te veqant edhe muj me than qe edhe butsia.

odessa
22.12.2005, 17:01:00
hmmmmm per veti them qe jam shume open-minded dhe toleranteme tmira

gentelmeni
22.12.2005, 17:37:00
Sinqeriteti

Luli`79
22.12.2005, 20:26:00
ti gentlemen haveri,
Nuk je i veqante hiq me ket atribut, sepse plot-pak njerez jan te sinqerte ne mesin e te shumtve,
bardha po lyp me kon i veqante, me ndonje specifie.
une kisha me than se jam terpijavq veq ne sene te omla, s'kam saber.(shampite, bakllav,tomeloriz,tolluma etj) /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

bie llafi per muahebete me shok, e kam vesvese me fol palidhje ven e pa ven, preferoj ma shum me ngue edhe per senet qi i njof mos me llomotit shum.

edhe,
.. ne biseda me shok nuk i hapii te tona dyrt ( qofshin te drujt, te hekurt apo te aluminit) dhe nuk perdori pika ne fjali, veq presje.
sepse menoj qi pikat ne fund te fjalise ne kesi raste peshojn shum, prandaj presje ja fus qe le te vazhdoj gjithnje muhabeti pa pikat e miat.

po maj ymyt qi me keni marr vesh, qa kam dasht me than per specifikat e mia, menoj qe jam unikat ne ket aspekt, shteg veq mos ja bafsha qefin vetes...,


OK
tash ju pershendes

Proverbi
23.12.2005, 16:35:00
Mua me ben te veante: Organi gjenital /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

Belle
24.12.2005, 00:17:00
Mua me ben origjinal vetqendrushmerija ime ne do lami , besa dhe sinqeriteti ! drejtesia asht numer 1 /forum/images/smiles/icon_wink.gif
jam e principit "O kalon o shkatrron" /forum/images/smiles/icon_smile.gif ="a passe au a casse"

Fjolla
24.12.2005, 11:48:00
Me ben te veqante kujdesi i madh dhe dashuria ndaj femijeve ! Ata jane nje bote e pafajshme meritojne te rriten te lumtur . Jepni ndihme per te gjithe femijet e botes ..!

*Florimi*
24.12.2005, 12:54:00
Me vjen mire qe te gjithe folsit paskan treguar per "veqantit" pozitive-edhe une do te tregoje se qka me ben te veqant.
Mua me ben-bejne te veqant-vetem gjerat-vetit e kqija /forum/images/smiles/icon_lol.gif Deshta ti numroje-por ka shum-dhe skam kohe. Ifjaaaaaaaaaaa /forum/images/smiles/icon_lol.gif

Silueta
24.12.2005, 21:19:00
C'fare me bene te vecanet???

Psychologie fr jedermann;
Personale;
ich erchoffe nichts;
ich frchte nichts;
ich bin frei;
/forum/images/smiles/icon_smile.gif

*Florimi*
24.12.2005, 22:34:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Silueta afishoj me 2005-12-24 21:19 :
C'fare me bene te vecanet???

Psychologie fr jedermann;
Personale;
ich erchoffe nichts;
ich frchte nichts;
ich bin frei;
/forum/images/smiles/icon_smile.gif
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Si duket-ke ngatrruar pa qellim. Se psikologe-edhe kaq "e bute-butsi"me shigjet ne dore-disi spo perputhet /forum/images/smiles/icon_lol.gif Me siguri e ke fjalen per: Neurologi
/forum/images/smiles/icon_lol.gif

Silueta
24.12.2005, 23:26:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
*Florimi* afishoj me 2005-12-24 22:34 :
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Silueta afishoj me 2005-12-24 21:19 :
C'fare me bene te vecanet???

Psychologie fr jedermann;
Personale;
ich erchoffe nichts;
ich frchte nichts;
ich bin frei;
/forum/images/smiles/icon_smile.gif
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Si duket-ke ngatrruar pa qellim. Se psikologe-edhe kaq "e bute-butsi"me shigjet ne dore-disi spo perputhet /forum/images/smiles/icon_lol.gif Me siguri e ke fjalen per: Neurologi
/forum/images/smiles/icon_lol.gif
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>
nje smeil per *Florimin*_akoma mbizotron BUTESIA

LEDHATIMI
12.02.2006, 16:51:00
thjeshtesia

"Casa"
13.02.2006, 12:22:00
Numri i Kpucve 42,799 cm

adea
13.02.2006, 13:55:00
qe CASA e ban te vecant: seine verrcktheit haha

mua, hmm me duket thjeshtesija, qetesija, toleranca, und immer am lachen haha

milliondollarbaby
13.02.2006, 15:49:00
jam e veqant, se e du mamin shuuuuuuuuuuum /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

juvel_mann
13.02.2006, 20:24:00
agilitetijeto dhe lejo te jetohet

Belle
13.02.2006, 20:54:00
agili teti qka don me thon more kjo ? c c c c kuku

mos deshte me then Habil ?

Jona
13.02.2006, 21:09:00
hahahaha gabelica ka vdek e tash po lavderohemi vet /forum/images/smiles/icon_wink.gif

(thoshte Ereniku dikur /forum/images/smiles/icon_smile.gif

Madonna
14.02.2006, 13:45:00
cka me ben te vecante?

jam e gjitheanshme, kam kry shembullor t'forte, edhe shpirti jem... /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

juvel_mann
14.02.2006, 14:58:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Belle afishoj me 2006-02-13 20:54 :
agili teti qka don me thon more kjo ? c c c c kuku

mos deshte me then Habil ?
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>
Belle_
ka do te thote Habil se?jeto dhe lejo te jetohet

juvel_mann
14.02.2006, 15:01:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Madonna afishoj me 2006-02-14 13:45 :
cka me ben te vecante?

kam kry shembullor t'forte /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>
Madonna_
phaaaaaaaaaaaaaaa me pas dite qe e ki kryet e forte, pa te pas shti me u perla me larojen se kisha lane... /forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gif
(mos e merr afer zemres) /forum/images/smiles/icon_wink.gif
jeto dhe lejo te jetohet

LEDHATIMI
02.03.2006, 16:50:00
Drejtesia- Dashamiret shpesh me thone se drejt veq ne bunar. Jam shume i vetedijshem megjithate nuk dua te ndryshoj.

ninnela
02.03.2006, 17:08:00
racionaliteti

Tifozi
02.03.2006, 19:26:00
-dashurija, kejte shpirtin plot dashuri e kam

imported_Angjelina
02.03.2006, 20:16:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Tifozi afishoj me 2006-03-02 19:26 :
-dashurija, kejte shpirtin plot dashuri e kam
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>


edhe une valla /forum/images/smiles/icon_wink.gif

Poediseja
02.03.2006, 20:34:00
--->> "one in a million" / modeste


flet per vete, apo jo?

Turkish-girl
16.03.2006, 20:34:00
Me ben te veqant ajo kur ndihem krenare per diq dhe stili qe e kam.

JaGuArJa
18.03.2006, 18:13:00
Zemra madheeee qekaaaaaaaaq dhe nervoza natyrisht! /forum/forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

PeAcE

imported_Angjelina
24.03.2006, 19:49:00
floket e mia pa te krehta agahahah po pritoj mi kreh floket edhe kshtu qe kjo me ben diqka ma individuel kishe /forum/images/smiles/icon_wink.gif

Mario*
24.03.2006, 20:12:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Angelina afishoj me 2006-03-24 19:49 :
floket e mia pa te krehta agahahah po pritoj mi kreh floket edhe kshtu qe kjo me ben diqka ma individuel kishe /forum/images/smiles/icon_wink.gif
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

Hajde te une se i kom gershat qe i qethsha delet kur jam kon quban, po edhe krahnin qi i kresha dhent e ta baj qaren, ta ndreqi nhi frizur kajmat per met ra msysh tana vajzat kur tshkojsh ne party heren tjeter /forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gif

imported_Angjelina
24.03.2006, 20:14:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Mario* afishoj me 2006-03-24 20:12 :
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Angelina afishoj me 2006-03-24 19:49 :
floket e mia pa te krehta agahahah po pritoj mi kreh floket edhe kshtu qe kjo me ben diqka ma individuel kishe /forum/images/smiles/icon_wink.gif
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

Hajde te une se i kom gershat qe i qethsha delet kur jam kon quban, po edhe krahnin qi i kresha dhent e ta baj qaren, ta ndreqi nhi frizur kajmat per met ra msysh tana vajzat kur tshkojsh ne party heren tjeter /forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gif
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

Jo jo flm mua me mjafton edhe nje krahen i thjesht ..e qka i perket qikav ato po me kqyrin pa i shkreh floket hiq por qka bahet kur ti ndreqi se /forum/images/smiles/icon_razz.gif

Mario*
24.03.2006, 20:27:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Angelina afishoj me 2006-03-24 20:14 :
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Mario* afishoj me 2006-03-24 20:12 :
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Angelina afishoj me 2006-03-24 19:49 :
floket e mia pa te krehta agahahah po pritoj mi kreh floket edhe kshtu qe kjo me ben diqka ma individuel kishe /forum/images/smiles/icon_wink.gif
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

Hajde te une se i kom gershat qe i qethsha delet kur jam kon quban, po edhe krahnin qi i kresha dhent e ta baj qaren, ta ndreqi nhi frizur kajmat per met ra msysh tana vajzat kur tshkojsh ne party heren tjeter /forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gif
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

Jo jo flm mua me mjafton edhe nje krahen i thjesht ..e qka i perket qikav ato po me kqyrin pa i shkreh floket hiq por qka bahet kur ti ndreqi se /forum/images/smiles/icon_razz.gif
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>


Veq Poediseja mos te sheh se s'tlen rehat tu ta ba dert e per tjerat bajm qaren /forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_razz.gif

Poediseja
25.03.2006, 18:03:00
ti more sklepco`! Mos e nguc poedisene, se vi atje t'boj ajvar.

Mario*
25.03.2006, 18:07:00
Ksajde jam, hajde..hajde.... /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif I ke ba detyrat e shtepis? /forum/images/smiles/icon_razz.gif

Poediseja
25.03.2006, 20:54:00
jo valla. Qe tu i ba jam. Amo mendova mos munet me mi ba tezja jote?

29.03.2006, 17:01:00
Bineqet jane bineq edhe jane te ndryshem,e per me kane i veqante atehere duhet me pasur ndonje pasoje,per mu dallu prej te tirve,pa keq kuptime.
Bregu

herkulaneja
02.04.2006, 11:49:00
Humorin e zi qe kame!

uki
02.04.2006, 17:21:00
A tanaheret t'zi e kie a? /forum/images/smiles/icon_wink.gif

Tifozi
02.04.2006, 18:07:00
-ideali dhe perkushtimi

Liora
02.04.2006, 20:04:00
Po me ben te vecante fakti se une jam une.

Njani_
02.04.2006, 21:45:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Liora afishoj me 2006-04-02 20:04 :
Po me ben te vecante fakti se une jam une.
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

Ani de,po kush jeti seee kjo eshte me rendsi?

herkulaneja
02.04.2006, 22:17:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
uki afishoj me 2006-04-02 17:21 :


A tanaheret t'zi e kie a? /forum/images/smiles/icon_wink.gif

</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

Po aga uk*:)

E-ndriti
02.04.2006, 23:27:00
temperamenti! temperatura, termometri

Belle
02.04.2006, 23:48:00
do me then jeni termometer njerzor /forum/images/smiles/icon_smile.gif per matje te temperatures apo te dijes /forum/images/smiles/icon_smile.gif

E-ndriti
03.04.2006, 00:03:00
BELLE!

Termometer Njerzor? far definimi, ncncncnc ani ani

Une*
04.04.2006, 16:12:00
Mu me ben te vecante the way of thinking ....ashtu ma mer mendja mu

Desara
07.06.2007, 10:14:00
Thjeshtesiaa...

Dredhza_20
07.06.2007, 10:33:00
Kurgjo hiq, sjam ma e veqant se gjethsija, krejt jem te njejt dhe apet krejt jem te veqant, secili ne menyr te vet. Do ma te nxeht, do ma te ftoft..mi perzi apet dalin krejt njejt.

PeAcE

*ylli
10.06.2007, 04:21:00
Principet..

milliondollarbaby
10.06.2007, 22:12:00
zemra e mir /forum/images/smiles/icon_razz.gif /forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

SeRiAL_KiLLeR_pr
11.06.2007, 03:38:00
hmmmm...kurr spaskom menu pr qit sen !

secili njeri ka diqka t'veqant
prndryshe s'ish kon kurgjo interesant...

yo yo

hahahhaha