PDA

Braktis arkiven dhe shih kt faqe n dizajn standard : Pyetje - Prgjigje


faqet : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 [48] 49 50

LOLO
21.05.2012, 12:59:33
Se kam shiku lojen!

Si kalut per vikend?

JaGuArJa
21.05.2012, 13:46:09
easy kem kalu, shkum ne mal..dashtem me humb, por ktu edhe ne mal ki tabela ka o rruga :p

e ti ?

LOLO
21.05.2012, 13:47:35
easy kem kalu, shkum ne mal..dashtem me humb, por ktu edhe ne mal ki tabela ka o rruga :p

e ti ?

hahahahhahahha cka me ki shti me kesh :D

Une gemtlich, kem dal, kem nejt ne banes.. thjesht relaks :)

po ti?

JaGuArJa
21.05.2012, 14:21:09
nc nuk pi shoh per bes, dhe mendova qe vet i ke fshi....keshtu as mu sme pelqen, so fair...lenja grujes shkrimet rahat, se e nxerr thuprren !!

sunrise
22.05.2012, 15:19:18
per futboll aa...skom pas kohe as me kqyr, pune ma te mecme pata :p


a doni me votu per Shqiperine/Rrona Nishliun ne EuVison?

mentor-de
22.05.2012, 15:27:36
nuk e di, mduhet me ndegju niher.....

a po dike me vallezu ?? :D

sunrise
22.05.2012, 15:28:28
po cfare vallezuni, merre nje mindil/faculet afer se pos me kajt eshte :Dcfare stilli i muzikes te pelqen?

p/s mbasi po shkon aty krejt me politike e jo me kualitet mire ish kon me votu ju qe jeni jashte se na skena drejt, bile me u ngrit ma nalt!

Yllza*
22.05.2012, 19:48:57
po cfare vallezuni, merre nje mindil/faculet afer se pos me kajt eshte :Dcfare stilli i muzikes te pelqen?

p/s mbasi po shkon aty krejt me politike e jo me kualitet mire ish kon me votu ju qe jeni jashte se na skena drejt, bile me u ngrit ma nalt!Une e kam njet me votu, jo per kengen, po per zerin.

Suni e pse nuk mundeni me votu ju? Ajo e perfaqeson Shqiperine, e jo Kosoven.

LOLO
23.05.2012, 08:36:15
Rokun e pelqej, ndegjoj gjithcka, po tallavan e urrej! :D

Vazhdon?

sunrise
23.05.2012, 13:37:54
cdo lloj muzike qe permban vlere ne te.


cka mendoni per EuVison, a eshte edhe aty krejt politike edhe sipas juve?

p.s ylleza, jo na nuk kena drejt per me votu hiq ashtu kshtu, arsyen se di se nuk kom hulumtu ne kete.

Fantastiku
16.06.2012, 23:27:22
cdo lloj muzike qe permban vlere ne te.


cka mendoni per EuVison, a eshte edhe aty krejt politike edhe sipas juve?vlersimi i kongeve bohet me shume nga simpatija ndaj atij vendi sesa nga merita e konges

e po e percill turnirin e futbolllit evropjan?

sunrise
16.06.2012, 23:52:52
jo valla se i kom do derte tjera nje here :D....boll me pa finalen :p


po ti?

Fantastiku
16.06.2012, 23:53:44
po valla gati krejt :D

kush ki qef me fitu turnirin?

sunrise
17.06.2012, 00:00:08
Gjermania....po so fort dert tybe hiq :Dpo ti?

Fantastiku
17.06.2012, 00:05:10
masi qe cvicrra nuk po merre pjes ne turnir atehere kisha pas qef me e fitu dajt (pra gjermont) turnirin ose edhe anglezt se gjynah se kan fitu kurre kete turnir

A ke marre pjes ndonje here ne ndone turnir (gare)?

sunrise
17.06.2012, 00:11:43
hahaha...kur jom kon fmije ne mahall :D...vjedhshim kumbulla e kush e nxinke vendin e pare me i marr kumbullat ...ihhh sa here ton naten kom kajt prej komve tu u shty me zor per ato kumbulla hahaha


po ti?

Fantastiku
17.06.2012, 00:17:23
far gare u kon ajo se nuk e morra vesh. kush po mledh ma shume kumlla a ka?

Ne nivel te mahallave kam marre pjes ne turnir te futbollit. u kon kogja si profi e organizume. secili ekip e jepke ni shume te caktume te lekve e veni i pare e merrke shumicen kurse veni i dyt e tret i ndajshin te tjerat. tash um ra ner mend qe jom kon edhe ne nje gar ku garojsum shkollat ne mes veti. edhe ne nje turnir te matematikes ne PR

sunrise
17.06.2012, 00:21:32
hahahhaha....me nga more...gare vrapimi se paskena harru me cek prej emocioneve :D....po kesi gara me poezia e matematike, gjeografia e keto lloje kam marr pjese edhe une po i paskena harru krejt se :D


cilin vend e ki nxon :D ?( ne gare)

Fantastiku
17.06.2012, 00:31:47
ato garat ne nivel kumunal ne mes te shkollave hiq s'po mu kujtohen se a kemi fitu naj sen. veq um kujtohet dafina qe e moderojke njonen pej atyre garave. hahah
ne garen e matemikes ne PR nuk patum fitu se na e bonum me hile :D

turnirin e futbollit po me kujtohet qe se paku nje here e kem fitu si ekip edhe e zenum venin e pare. tani kur erdh puna me e nda fitimin u patum rreh ne mes veti :D :D

sunrise
17.06.2012, 00:37:59
kumbullat e di qe i kom marr disa here....ne matematike kom fitu...tjera spo di si grup po ama vete spo di qe kom fitu diku ( kishe spo em kujtoeht :p)a ke lujt/fitu loto ndonje here?

Fantastiku
17.06.2012, 00:40:45
luj shuem rralle loto e dej tash nuk kom fitu diqka qe ja vlen me u shkru...

e ti?

Frymori_
17.06.2012, 16:49:53
Po kam lujt ne gjermani dhe fitova 11 euro 7 euro mu be tiketa.

Qka jan keto pyetje budallica ? A keni ndonje pyetje ma te mecme.

JaGuArJa
18.06.2012, 10:50:15
- kush keni qef me fitu EM ?

Ps: Frymor, mos mi vjedh thonjet :D :D

Gjiki
18.06.2012, 11:08:05
Shqipria!

vazhdon...

JaGuArJa
18.06.2012, 11:19:55
un isha kon per Kosoven.. po qe..

per tjeter jam per Anglin..mos paqin dal..

- vazdhon

mentor-de
18.06.2012, 14:18:01
Gjermania ose Anglia

cfare moti keni ?

amazingGirl
18.06.2012, 15:16:30
Germany <3

Gjiki
19.06.2012, 10:05:33
qiko, ku osht pytja?

se po t'pyti une najsend tani e duhesh me ma dhon n'dakik... pergjegjen de :D

amazingGirl
19.06.2012, 10:13:51
uhhh harrova keit me pyt :P hahahaah qe pytja:

ma shum e don mamin a babin?? :P

Gjiki
19.06.2012, 10:16:49
te dyt i du ma shume :D

e ti?

amazingGirl
19.06.2012, 10:20:14
2t mer edhe une kuku apet duhet me qit tash pytje apo?? :S tmendojj :P

ah po

kur martohesh ki qef me pas ma shum djem a qika :P

Henk-30
19.06.2012, 10:22:20
nese ki qika ki qef me pas djem e nese ki djem ki qef me pas qika :D:D
Nga qka keni friken?

amazingGirl
19.06.2012, 10:25:00
nga matematika :P


fanta a cola?? :P

Henk-30
19.06.2012, 10:28:45
nga matematika :P


fanta a cola?? :P


Cola natyrisht.
Ani nga Matematika un ne kohel e lir msoj per Fizik e Mate..apo ne te vertet vetem Fizik e ti ja ke friken :D:D:D

kur mendon te shkosh ne kosov

amazingGirl
19.06.2012, 10:36:52
hahahaah ani koke ka knaqesh a pot dojn hiq x-at e y-at :P

edhe 1 muj ka me shku nkosoven teme <3<3

ku don me pa veten mas 20 vite? :D

Gjiki
19.06.2012, 11:42:58
n'pasqyre :D

sa vjet i ke pas ti kur je kon i vogel? :D

amazingGirl
19.06.2012, 11:47:06
n'pasqyre :D

sa vjet i ke pas ti kur je kon i vogel? :D

far pytje o mer kjo hiq spe kuptoj

Gjiki
19.06.2012, 13:21:20
t'besoj valla, se e pash qe matematiken se kishe hiq marak :D

pra kshtu, sa bojn 2 baba edhe 2 zhaba? :D

gjithesia
19.06.2012, 13:23:33
...

Hahaha.... :D

Si po perjetoni keto dite vere?

.

amazingGirl
19.06.2012, 13:31:21
t'besoj valla, se e pash qe matematiken se kishe hiq marak :D

pra kshtu, sa bojn 2 baba edhe 2 zhaba? :D

eyyy :( ski nevoj tash mu bo i poshter :(:(

Gjiki
19.06.2012, 14:07:54
gjithesi, pergjigju ose mos mu hingiriz :D

ti amacing, pytje normale ke... mos u prek ti :D

gjithesia
19.06.2012, 14:18:43
...

A ban mos me me ba nervoz? ...Pak denimet e policis?http://www.kosova.de/forum/images/icons/icon6.gif


.

Gjiki
19.06.2012, 14:19:23
ani kishe i paguj une denimet hahahaaa

gjithesia
19.06.2012, 14:22:41
...

Kurr!

Ne fund me vie prej gjygji me e dorezu lejen per disa dite dhe u kry!:D

Ama,me nervozojne kur me vijne...se hajni hesapi!

.

shpresa_pej
19.06.2012, 15:03:53
...

Hahaha.... :D

Si po perjetoni keto dite vere?

.


na knaqi dielli :D si vere mo:D

ku keni me qen per pushime verore?

LOLO
19.06.2012, 15:35:27
na knaqi dielli :D si vere mo:D

ku keni me qen per pushime verore?

Tu punu!

Ti?

Gjiki
19.06.2012, 15:42:54
Tu pushu... n'vendlindje niher tani te nana vendlindjes :D

Ti?

*ylli
19.06.2012, 21:57:12
..ne Saranden e bukur.
Me pas ne rrethin familjar buze bjeshkeve te nemura.

Po Ti ?

amazingGirl
19.06.2012, 22:35:49
N'kosov njehere e masanej n'ulqin.. :D

a ki me argjeru ramazanin qit vit? ?

Grasha_1
19.06.2012, 23:04:03
N'kosov njehere e masanej n'ulqin.. :D

a ki me argjeru ramazanin qit vit? ?


Une jo,po ti

amazingGirl
19.06.2012, 23:05:14
valla ishalla bon diqysh e sem bjen koha kur tjam en ulqin boll qef po kam


a je mbi 50 vjet? :P

Grasha_1
19.06.2012, 23:19:43
po mbi 15 vjeq


Po ti,a je mbi 60 vjeqare?

mentor-de
20.06.2012, 00:10:13
jo


a ka ndrru jet Hosni Mubarak po a jo ?

mentor-de
20.06.2012, 00:12:59
valla ishalla bon diqysh e sem bjen koha kur tjam en ulqin boll qef po kam


a je mbi 50 vjet? :P

ps.oj e gezume me cilen date je nUlqin ?? :D shacat krejt nlqin shkojn

amazingGirl
20.06.2012, 00:13:44
po mer ja 100 her


a eshte paris hilton e buker ?

amazingGirl
20.06.2012, 00:14:50
ps.oj e gezume me cilen date je nUlqin ?? :D shacat krejt nlqin shkojn


hahahahah sdi hala valla pse a dashte mem vizitu a? :P

mentor-de
20.06.2012, 00:18:16
hahahahah sdi hala valla pse a dashte mem vizitu a? :P

po pra patjeter, ose kshtu qe une po te tregoj kur jam atje...:..:... , shkoj me ndreq/rezervu vendin ;) :p

*ylli
20.06.2012, 01:05:56
mentor zotnia,
hypi kerrit ose aeroplanit e shko te amazingGirl'i, une te isha ne vend tonin isha nis sonte, ne mengjes i kisha tregu se ku e pres ne Karlsruh.
Nese don me triumfu, mos e le n'Ulqin pa Ty me shku.
-----------------------------

..tani ti kthehem temes:

a eshte paris hilton e buker ?

Nese e marrim parasysh buxhetin e saj, aspak.
Se cdo femer e rendomt/mesatare po te investoj aq shume ne optike do dukej ashtu siperfaqsisht e bukur. Bjondet jan te rralla, per ata edhe shumica e mashkujve i preferojn.

Cili aktor u pelqen ma se shumti ?

Ndriti
20.06.2012, 01:10:09
Kevin Costner, Nicolas Kage... e shume do ma t`moqem kur jan kane televizorat me llampa : ). Thojshin pleqt u hi dreqi n`ta e po flet : ).

Ndriti!

amazingGirl
20.06.2012, 13:24:44
mentor zotnia,
hypi kerrit ose aeroplanit e shko te amazingGirl'i, une te isha ne vend tonin isha nis sonte, ne mengjes i kisha tregu se ku e pres ne Karlsruh.
Nese don me triumfu, mos e le n'Ulqin pa Ty me shku.
-----------------------------

..tani ti kthehem temes:

a eshte paris hilton e buker ?

Nese e marrim parasysh buxhetin e saj, aspak.
Se cdo femer e rendomt/mesatare po te investoj aq shume ne optike do dukej ashtu siperfaqsisht e bukur. Bjondet jan te rralla, per ata edhe shumica e mashkujve i preferojn.

Cili aktor u pelqen ma se shumti ?


Anne Hathaway, Jude Law, Ashton Kutscher, Charlie Sheen, Johnny Depp, Julia Roberts, Mandy Moore


a keni qef mu kan tfamshem??? :D

Grejzi
20.06.2012, 15:55:38
Anne Hathaway, Jude Law, Ashton Kutscher, Charlie Sheen, Johnny Depp, Julia Roberts, Mandy Moore


a keni qef mu kan tfamshem??? :D

Une jam i famshem :D :p hahahaha

vazhdon pyetja...

gjyla
20.06.2012, 16:01:20
Edhe une ,, ama dej dikun hahaaaa
Jo..


ka po ban tii?

Grejzi
20.06.2012, 16:03:30
Sen tybe, sa e perfundova punen... tash po shkruj qetu me ty.

Cka ka kah mahalla e juaj andej?

gjyla
20.06.2012, 16:06:27
Aha mire,, ka na sen s'ka t'veant dikaa vetum se nxehet shume e s'po rrihet kerkun..

ka ki me ba neser? :D

Grejzi
20.06.2012, 16:09:06
Aha mire,, ka na sen s'ka t'veant dikaa vetum se nxehet shume e s'po rrihet kerkun..

ka ki me ba neser? :D

Se di tybe per ty, ve une kam me dale me pi kafe me Gjylen... E ti? :D :p hahahahaa

gjyla
20.06.2012, 16:18:08
Se di tybe per ty, ve une kam me dale me pi kafe me Gjylen... E ti? :D :p hahahahaa

.. edhe une qashtu po ja baj menen e tash ka bahet s'dii hahahaaaa


A po guxon me kallxu ketu a :D

Grejzi
20.06.2012, 16:24:12
.. edhe une qashtu po ja baj menen e tash ka bahet s'dii hahahaaaa


A po guxon me kallxu ketu a :D

??? E pse kishe?

gjyla
20.06.2012, 16:27:38
??? E pse kishe?

.. thash, ve thash ... mos mi qit qeto " ??? " see duhet me nejt seriozz tani :(


O a keni plan me shku me naj deti a jo aa?

Grejzi
20.06.2012, 16:30:13
.. thash, ve thash ... mos mi qit qeto " ??? " see duhet me nejt seriozz tani :(


O a keni plan me shku me naj deti a jo aa?

Sivjet kam me mbushe buren me uje edhe qaty kam me nejt.. :D

E ti?

gjyla
20.06.2012, 16:33:31
Hiq se dii, po apet ma shume qe po..


A ju pelqen Ferizaji si sheher keshtu? :p

Grejzi
20.06.2012, 16:36:33
Une asnje nuk e kqyri qysh doket... Veq qikat ja kqyri edhe tani ja jap noten. :D

E ty a t'pelqen Ferizaj?

gjyla
20.06.2012, 16:38:02
Hahahahaaaa
Po mor qysh sum pelqen

edhe qeshtu s'po di ka me vet ma,, se ti pi ki hazer pyetjet, pot vjen ma kallaj:D

mentor-de
20.06.2012, 21:57:07
edhe mu em pelqejn qikat e Ferizajit

e ty?

shpresa_pej
20.06.2012, 22:04:07
jo mu sme pelqejn :D :p se ka vende tjera me qika ma te bukra ;):p


e pse te pelqejn ferizajliket ty ?

mentor-de
20.06.2012, 22:11:42
se e kan gjakin e embel :D....mos um vet mo se skallxoj sen :p

ps. gjyla njeri ta sheh sherrin ty he.

shpresa_pej
20.06.2012, 22:19:20
se e kan gjakin e embel :D....mos um vet mo se skallxoj sen :p

ps. gjyla njeri ta sheh sherrin ty he.po shihet qe te paska hyp sheqeri ne gjak se krejt koke hup : ku esht pytja??? :D do me jau pa sherrin ti ferizajlikeve e hajt ahahhahhaha

mentor-de
20.06.2012, 22:26:28
po shihet qe te paska hyp sheqeri ne gjak se krejt koke hup : ku esht pytja??? :D do me jau pa sherrin ti ferizajlikeve e hajt ahahhahhaha

o jo bre...po pram e kish hanger gjylen ni mickoj, edhe per qata po mendoj qe e kan gjakin e embel se cfarti...o me pejanka ska bre :D

amazingGirl
20.06.2012, 23:52:13
gjakovaret ma tmirat :$

gjyla
21.06.2012, 00:11:44
o jo bre...po pram e kish hanger gjylen ni mickoj, edhe per qata po mendoj qe e kan gjakin e embel se cfarti...o me pejanka ska bre :D

Hahahahaaaaa a tyy s'di ka t'koft hoo :D
ho bree se secili sheher i ka ato t'mirat e te keqijat e vetaa qy :cool:

Pse po shtyheni per ika? :D

amazingGirl
21.06.2012, 11:59:41
spo shtyhen mej po diskutojn :P

a ka politikan qe i besoni 100 % ??

LOLO
21.06.2012, 13:08:24
spo shtyhen mej po diskutojn :P

a ka politikan qe i besoni 100 % ??

Nuk mirna me politik! :D

Ti?

Frymori_
21.06.2012, 13:28:28
Kur te del nje femer qe duhet besuar 100% do ta gjej une nje politikan ti besoj 101% :D :D

Jeni mbi peshe apo nen peshe ?

gjithesia
21.06.2012, 13:29:19
...

Rrafsh!

Ti?

.

Frymori_
21.06.2012, 13:30:15
Ku rrafshin kesh ka e ruj per vete tyben... nejse une fix jam :D

Gjiki
21.06.2012, 13:45:05
93kg i pasna

a jom permi a nerfuni? :D

amazingGirl
21.06.2012, 13:46:54
mvaret sa je i madh :P

a ju pelqen vera ma shum a dimri?? :D

Frymori_
21.06.2012, 13:49:38
93kg i pasna

a jom permi a nerfuni? :D


Nese je vet i dyti qenke perfunri :D

Gjiki
21.06.2012, 15:43:39
ner krevet a? hahahhahaaa

LOLO
21.06.2012, 16:11:25
mvaret sa je i madh :P

a ju pelqen vera ma shum a dimri?? :D

Dyjat e kan bukurin e vet :) Qysh o ka me vjen tash nxeht, kisha as qef mu kon dimer :D

*ylli
21.06.2012, 23:09:34
a ju pelqen vera ma shum a dimri?? :D

Vera me pelqen ma shume se femrat jan ma humane.

Me kond e kishit kalu per qef nje Nate ?

amazingGirl
21.06.2012, 23:13:04
Vera me pelqen ma shume se femrat jan ma humane.

Me kond e kishit kalu per qef nje Nate ?


hahahahahhahahahhaahhahahahahahahhah uhh mke shti me kesh :P hahahahahahahah


meeeeeeeeeeeeee............... burrin tem kur ta marr njo qy :P

Grejzi
21.06.2012, 23:15:58
hahahahahhahahahhaahhahahahahahahhah uhh mke shti me kesh :P hahahahahahahah


meeeeeeeeeeeeee............... burrin tem kur ta marr njo qy :P

a po t'keshet a? .... nc nc nc nc... hahahhahahaaa

amazingGirl
21.06.2012, 23:18:10
a po t'keshet a? .... nc nc nc nc... hahahhahahaaa


e ndaluar me kesh ? :O qa koke more ju nforum -.- ncncnc

*ylli
21.06.2012, 23:22:32
Jo, jo s'eshte e ndaluar me kesh, se une kur i lexoj shkrimet e Apokes, me nje doren me duhet ta mbaj barkun.


A keni neser shkolle/pune ?

Apokalypse
21.06.2012, 23:23:44
kemi

ku mbet Ylli, sigurisht shkoj mu anku te shefat e mi :D

*ylli
21.06.2012, 23:26:54
..ylli shkoj me marr nje leter t'kuzhins se palomat e rendomta s'po mi fshin lot, tuj qesh me te madhe.

A eshte shnet me qesh shume ?

Apokalypse
21.06.2012, 23:33:42
jo dikur t' plasin hunt gjak


yll aga shpin me talla a po nerth hic?

*ylli
21.06.2012, 23:42:03
..qysh ja ke nis Ti mem ladru n'kry kom shume energji.

Tash shkoj e marr ni dush e ishalla me largohesh nga koka ?

sunrise
22.06.2012, 10:53:00
peytja????

nejse.... qysh po kaloni ne kete kohe (t`nexht, t`ftoht)?

Henk-30
22.06.2012, 10:54:39
peytja????

nejse.... qysh po kaloni ne kete kohe (t`nexht, t`ftoht)?

Mir mir por ktu tek ne ska mrri ende te nxetit po ju a keni ndermend te flladitni ne naj det diku?

sunrise
22.06.2012, 11:01:38
jo du me shku ne mal sivjet :Dpo ju cfare plane keni ?

LOLO
22.06.2012, 11:25:08
Sivjet se kam njet me be pushim askund!

Po ti?

Gjiki
22.06.2012, 11:37:32
e ke pru tash burrin ktu, spo ta nin as per pushim :D

une javen tjeter per n'Gillan :D

vazhdon...

Henk-30
22.06.2012, 11:51:10
jo du me shku ne mal sivjet :Dpo ju cfare plane keni ?


Kismet ne det nese mundem :D

mentor-de
22.06.2012, 15:44:35
e ke pru tash burrin ktu, spo ta nin as per pushim :D

une javen tjeter per n'Gillan :D

vazhdon...

e paska pru burrin ktu aa ?? cili eshte ? :D

Gjiki
22.06.2012, 16:10:46
a si shpiun po ta qoj mallin a? :p

LOLO
22.06.2012, 16:35:02
a si shpiun po ta qoj mallin a? :p

Skom c'fardo kojshije :D kshtu qe e di se sje shijun :)

Ai bash tash qe o e kom burrin ktu, o kom nevoj per pushim qy :D :p

E cka po ta qoj mallin une ty? :D

*ylli
23.06.2012, 00:11:04
E cka po ta qoj mallin une ty? :D

..krejt si Monica Bellucci, vec je ma sex'y se flet shqip.


Cilin vend e preferoni per pushim 1 javesh ?

Ndriti
05.07.2012, 01:08:17
..krejt si Monica Bellucci, vec je ma sex'y se flet shqip.

Cilin vend e preferoni per pushim 1 javesh ?

Une Siiline. : )

E a e dini kush prej juve mem kallxu qysh i thone Pules ndryshe Llapjant ?

LOLO
07.07.2012, 16:17:27
Une Siiline. : )

E a e dini kush prej juve mem kallxu qysh i thone Pules ndryshe Llapjant ?

ncuk skom lidhje! :o

po ti?

Ndriti
07.07.2012, 16:29:37
ncuk skom lidhje! :o

po ti?

Puela breh :D:D:D, haj kuku haj qekaq pune mos me dite, gagaagagga.

Ndriti! : )

sunrise
09.07.2012, 22:40:30
ndrit kurr skisha mujt me gjete...fort i mecem po dokesh me kon :Da po ju mundon nxehti hiq ?

JaGuArJa
10.07.2012, 08:15:02
te na so shum nxeht, se boll um mundon :p

e ty ?

trixi
10.07.2012, 21:53:55
Na mbyti shiu per qdo dite.........ncncncncnc

vazhdon pytja

Fantastiku
10.07.2012, 23:47:30
a po ju mundon nxehti hiq ?

Jo mor qfarti.... fllad si me kon ne burg :D

a po tu punohet hiq (nese je ne pune)?

JaGuArJa
11.07.2012, 13:50:52
auuu hiq so ka ma don sot...e boft Zoti hajr :p :D

e ty ?

JaGuArJa
11.07.2012, 13:54:08
Henk_30, a Proverbi je a ??

Henk-30
11.07.2012, 13:54:33
vall nga nji her ditet jan pa fund sikur kjo sod dhe kur po mevet dikush se si jam po pergjigjes se tani smund te them asgje se dita gjat

qka jeni duke ber tani?:D

Henk-30
11.07.2012, 13:55:21
Henk_30, a Proverbi je a ??


qka esht kjo proverbi?

gjyla
12.07.2012, 16:31:07
Kurgja valla po rri per momentin.. e Proverbi eshte ni njeri qetu dmth me qesi emri :DJu ka po bani, a jeni mire qysh jeni?

LOLO
13.07.2012, 13:13:41
Mire flm.. :)

po ju si jeni?

mentor-de
13.07.2012, 18:02:56
lolo une nuk jam bash mire...e kum lendu pak kamen, e kajher po mtherr

si eshte moti te ju?

qendra
13.07.2012, 20:20:55
edhe un jam mire mentor ,sa te keshe dhimbe ka edhe sherim

e per koh mos te kofhsa fal se na mbyti shiu.....

Ndriti
24.07.2012, 00:13:12
ndrit kurr skisha mujt me gjete...fort i mecem po dokesh me kon :D

a po ju mundon nxehti hiq ?

Jo moleee s`kishe mujt me e gjet a :D, ev? Po paske pase me "shku posht" si mos t`a kishe dite, h: ). Mehesap krejt kokan shku n`deti,? A mos je shku edhe ti se po ankohesh qe nxeht? Haj tybeh n`besofsha qe rrezikon ti me shku n`koh t`Ramazanit n`deti. Jo po, edhe ti e meqme tybeh a, sahi de, qyh :D. Hajt me t`mira.

Ndriti!

Allahile a pe kini ftoft hiq, ani se vere me demek? : )

LOLO
26.07.2012, 12:29:42
Allahile a pe kini ftoft hiq, ani se vere me demek? : )

Valla sa po bje shi, sa po kem ver, ni zot so ka i bje nfije kohes se tashme!

po ju?

Ndriti
27.07.2012, 00:28:42
Valla sa po bje shi, sa po kem ver, ni zot so ka i bje nfije kohes se tashme!

po ju?

Hajt e bo se bahet mire, qysh t`jene moti ktheje gzofin. Paj qeshtu e ka kur insani perzihet edhe te punte e Perenise, jo ka me ra shi e jo ska me ra sot, po nestra; ai dikur bjen de, sic kane ra krejt diktatort.

Te na a? Nam e bo e ka ba Zoti pos me kane vere. T`kish me ra pak shi e kish knaqe tybe e, e kish flladite pak osfalltin.

A kishi pas qef me i fitu 162 milion ne Eurolotto, helbete de?

Ndriti!

LOLO
27.07.2012, 05:52:39
Hajt e bo se bahet mire, qysh t`jene moti ktheje gzofin. Paj qeshtu e ka kur insani perzihet edhe te punte e Perenise, jo ka me ra shi e jo ska me ra sot, po nestra; ai dikur bjen de, sic kane ra krejt diktatort.

Te na a? Nam e bo e ka ba Zoti pos me kane vere. T`kish me ra pak shi e kish knaqe tybe e, e kish flladite pak osfalltin.

A kishi pas qef me i fitu 162 milion ne Eurolotto, helbete de?

Ndriti!

E qe de ju kerkoni shi, une po kerkoj djell vikendeve, se jo diteve te punes, se ateher po jam ne pune :D

Po si, po si.. vetem kush te rren skishte pas deshire te fitoj kete sume te te hollave, bile pak mu kish lehtesu jeta.. Nenen qe kam semure, e kisha dergu te mjeket me te mire.. vellezerve dhe motrave ja kisha lehtesu jeten.. e vetes nuk di cka i kisha bo me gjeth ato pare, po kisha shku ndokund vetem per relaks dhe masazha :D

po ti?

Grejzi
27.07.2012, 16:44:34
Une nuk fitoj kurre... s'ka shanse... sepse nuk luj lotto kurre... :D

Por, me pase 162 milion... hmmm.. nuk besoj qe kisha vrapu me hargjite sa te mundem... Por kisha mendu mire se ku me i investu. Te varferve mbase dikuj -dikuj edhe i kisha fale, por nuk besoj qe i kisha shliru... sepse paret hargjohen shpejt... ma mire eshte me investu, me hape vende pune dhe me i punesu ata te varfer, ne menyre qe te fitojne per jeten, e jo me i shnderru ne parazit.
Perndryshe... kisha punu hala, e jo me nejt n'kokerr te shpines...

E ti?

gjithesia
27.07.2012, 16:55:03
...

Shyqyr qe nuk luaj,se mashtroj vehten hi!

Ti? :D


.

gjyla
27.07.2012, 17:36:34
As une joooo, kurr hiq as menen se kam bile :D


E juu?

Ndriti
28.07.2012, 01:01:32
E qe de ju kerkoni shi, une po kerkoj djell vikendeve, se jo diteve te punes, se ateher po jam ne pune :D

Po si, po si.. vetem kush te rren skishte pas deshire te fitoj kete sume te te hollave, bile pak mu kish lehtesu jeta.. Nenen qe kam semure, e kisha dergu te mjeket me te mire.. vellezerve dhe motrave ja kisha lehtesu jeten.. e vetes nuk di cka i kisha bo me gjeth ato pare, po kisha shku ndokund vetem per relaks dhe masazha :D

po ti?

Eh, masi s`ma rroki sante se jo me punu ma, h. More sa per idare pak qaty nja 10-15 milion se bash qaq shum me i fitu a mshort lun menq. Shume pare bre po lypshe ti, ani 162 mil.? E kishe ba vere e dimen kur kishe pas qef; n`dash me t`ra shi e nxe dielli me sust kur t`kishe dasht :D; luj luj se ku me dit niher ta rrok zari e, e hjek edhe naj trohe gram tuj nejt : ).

Ndriti! : )

LOLO
28.07.2012, 10:28:53
Eh, masi s`ma rroki sante se jo me punu ma, h. More sa per idare pak qaty nja 10-15 milion se bash qaq shum me i fitu a mshort lun menq. Shume pare bre po lypshe ti, ani 162 mil.? E kishe ba vere e dimen kur kishe pas qef; n`dash me t`ra shi e nxe dielli me sust kur t`kishe dasht :D; luj luj se ku me dit niher ta rrok zari e, e hjek edhe naj trohe gram tuj nejt : ).

Ndriti! : )

ahhahahahahhah o se kom une ate nafak jo, po nganjeher me enderru eshte dicka e bukur, e te ben te ndihesh mire! :)

po ti a lujte dhe sa fitove?

Ndriti
29.07.2012, 01:48:01
ahhahahahahhah o se kom une ate nafak jo, po nganjeher me enderru eshte dicka e bukur, e te ben te ndihesh mire! :)

po ti a lujte dhe sa fitove?

Jo si dihet hiq nafakse, qy : ). Meri qeta numra e luj, po helbete me t`qellu naj numer qe fiton permi 10000 Euro, 10% bacit a.

8, 13, 21, 33, 42 dhe, yllat 2 dhe 11.

Paraqitu nese fiton mbi 10000 Euro a, se masnej s`u sheh hajr, dije, eh qashtu :D.

Sinqerisht : )

Ndriti!

gjyla
05.08.2012, 22:34:44
.. qysh e qut diten sot?

Ndriti
05.08.2012, 23:37:44
Nam nam, po ti ku hupe tash?

Ndriti!

gjyla
06.08.2012, 01:07:01
.. qe be kesh i kryva edhe do pune, i lash gati per syfyr :D

E ti mu meteee, a the qe vjen ma vone? apo nashta hala s'tu ka nal gazii e sun po vjen :D

Henk-30
06.08.2012, 15:54:15
Qysh po kaloni me ket Ramazan te pervjetshem, te perhershem?

Fantastiku
06.08.2012, 19:31:25
mire boll. i leht per mu...

a ki pushim ma?

trixi
07.08.2012, 01:30:48
mire boll. i leht per mu...

a ki pushim ma?

prej 10 gushtit e filloj pushimin......

vazhdon pytja

Adrenalina
09.08.2012, 08:40:19
Prej shatorit 3 jav :D

- vazhdon

mentor-de
10.08.2012, 01:33:57
prej 18 gushtit, 2 jave hrrrrrkk :D


e ju ??

Henk-30
10.08.2012, 08:28:56
prej neser kismet 4 jav pushim natyrisht ne Kosov


a po vjen dikush me mu?:D

gjyla
10.08.2012, 17:20:31
Paske mu knaq o Hennk :D

Une joo s'po vi, dej neser menon naj kush e t'kallxon qe vjen.. haha

Ku jeni hup?

Mehmet_Kosova
10.08.2012, 19:19:23
qe valla qesajde, ti ka je....

a ende si keni krye pushimet a ?

gjyla
11.08.2012, 00:08:58
Une jaa hala, mujsha dikur masi t'shkpen krejt


A jeni seriozz? ... PS. Mehmet edhe ti pom dokesh ma seriozz dika athu pse.

prishtinasi-pp
12.08.2012, 21:08:04
Serioz ncuk :D per qa more :D


Vazhdon

Adrenalina
13.08.2012, 12:49:47
Serioz, yep gjethmon :D

e ti ?

Fantastiku
13.08.2012, 23:55:36
kajhere po e kajhere jo :D

cillen pytje ki qef me ta qit?

gjyla
14.08.2012, 00:13:23
Nja sa ma e leht qe t'jet :D

Fantastiku
14.08.2012, 00:14:57
a ta kona shtalbin :D

gjyla
14.08.2012, 00:15:54
Sikur qaj qe e pruna une poee :D

E tyjee?

Fantastiku
14.08.2012, 00:17:52
ncuk.

a je e re ksajd apo veq e ki ndrru fustanin?

gjyla
14.08.2012, 00:25:47
Jo tybe fustan rrall qe veshi, sun e duroj kur m'sillet per kam

Kishe e re, po hallku po menojn qeshtu sikur ti heheee


Kush ta merr menja qe jam?

Fantastiku
14.08.2012, 00:30:44
sedi be teta gjyli. nuk po jom ne rrjedha tash. ishalla je naj njo qe u kon e fort po zakonisht ato te lodhtat po kthehen ksajd :D hahaha


harrova me e qit pytjen:

a je e fort :D

mentor-de
14.08.2012, 10:18:16
per gjylen deshte me dite ? a per mu ?? :D...gjyla e fort eshte fanta, paaj edhe une kogja.. :D


a i kini dhan vitrat ? : )

Proverbi
14.08.2012, 12:55:03
Jo hala, zakonisht Baba i jep.

Nime a duhet edhe ti mi dhan vitrat nese je jashte vendit apo Baba yt i jep edhe per ty?

sunrise
14.08.2012, 14:07:54
sdi tybe...logjika po ma thote qe duhet me pagu 1 here per 1 person. vec qe don dy here atehere i jep per me i ndihmu najkujt!


a i kryjte pushimet a ende jo?

prishtinasi-pp
14.08.2012, 14:30:59
As qe ja kom nis :DVazhdon :D

mentor-de
14.08.2012, 14:45:44
edhe 3 dite ja nisi ...: ))

e ju ?

@ proverb ne qoft se jeton jasht kosoves ti duhesh mi dhane me standardet e ati shteti ku jeton ..ne DE e kan caktu 10 €....kurse baba yt, mendoj qe jeton ne ks e atje eshte e caktume vetum 2 €...kshtu qe per ty sbon me dhan baba yt, bon amo duhet ni shume ma te madhe ...

sunrise
14.08.2012, 14:53:12
2 here kom marr edhe une edhe 1 dite e du me marr prap edhe prap po em mbesin do per dimer :D

a ka naj gjymysh ksajde a hiq ?

prishtinasi-pp
14.08.2012, 14:55:27
Po more :D qa po don :DA po nxini naj sen ei ? (jo pershqi po kshtu mos me shtini tasht me u qel):D

mentor-de
14.08.2012, 14:56:00
cka i bjen gjymysh?? fejes a cka ?? :D

sunrise
14.08.2012, 14:56:13
une do re i kom nxon...se po em pengon dielli :D


po ti?

prishtinasi-pp
14.08.2012, 14:57:18
Ncuk hiq spo e don :D


A po jav Lyp kush pra ?

mentor-de
14.08.2012, 15:04:49
po dje ja dhash njanes numrin ... po po me thirr pa nummer :(....po nejse veq dita e dites :D

a po ju dhemb kun ?

sunrise
14.08.2012, 15:06:56
jaaa...zgjate perendi....kurr ma mire sjom kon ;)


po ty?

prishtinasi-pp
14.08.2012, 15:09:25
Nje Dhemb , jo njo po disa :D se krejt mu kan Prish :D


E kshtu qe qa kesh tu Pyt ei ? :D

mentor-de
14.08.2012, 15:10:22
pak po me dhmeb ni kam be ..qe 5 jave....sunche mos u bo merak tashi :p


a ke pi kafe ma naj njo te forumit ne kto javet e fundit ?

sunrise
14.08.2012, 15:12:31
ncuk...ramazan more!...po jo skom pi kafe me kond tybe


a po e rahatojme kete pp- me shpresen se ju ka bo marak po em doket :D ?

mentor-de
14.08.2012, 15:13:53
ncuk...ramazan more!...po jo skom pi kafe me kond tybe


a po e rahatojme kete pp- me shpresen se ju ka bo marak po em doket :D ?

cfarti more ... nuk lshoj pe une ...nuk pranoj, edhe pse ajo po vet shume per to :D

cka po thu ti ?:D

sunrise
14.08.2012, 15:14:52
valla une kisha thon po...nashta mos po e kfill pak se e ka marr tatpjeten ky i gjori :D


a e kom mire :D ?

Fantastiku
14.08.2012, 18:02:39
ju partija e thaqit gjithe mire e kini :D

me cillen faqe e hap internetin mas pari?

sunrise
21.08.2012, 00:06:43
out-look edhe gmail.


si kaluat per feste?

LOLO
21.08.2012, 09:36:04
Mire super:)

po ti?

prishtinasi-pp
21.08.2012, 18:34:09
Jom knaq tu flejt :D:pVazhdon :p

gentelmeni
28.08.2012, 03:44:47
super

a po bleni a po gatuani?

Proverbi
03.09.2012, 14:38:45
Edhe ata edhe k'ta krejte po varet prej kohes dhe disponimit?

A keni zi hashure kete Vit?

sunrise
03.09.2012, 14:42:54
po po qysh jo :De ti a ke maru pite me hitha kete vit?

Fantastiku
03.09.2012, 16:20:44
jo ncuk as marue e as ncuk se kom hanger


a ki vjedh naj here naj sen :D

Apokalypse
03.09.2012, 22:23:24
normal...krejt sprove o kjo jete :D

cka, nese ke vjedhe, ke vjedhe se fundi here-?

mergimtarja
04.09.2012, 12:36:28
normal...krejt sprove o kjo jete :D

cka, nese ke vjedhe, ke vjedhe se fundi here-?

Oj Apoke...po qysh moj me vjedhe....hahahahahaha

Po si moj me vjedhe...e ka? edhe ti ke dale mileti moj hahahha
E para po kush, u tranu moj me treguar se ka vjedhe...ndonje Lope...
traktor a ndonje Bens... ato ndodhin per dite...po e din ti mo...

Une po te tregoje...
valla kur isha ne Deti i vodha do gure ne Vlore...e do ne Kruje...

E ne Kosove valla kurgje....moti jame livduar nje cope Toke e do dhe...hajt sot hajt neser...

Uh...nime kur kam qene e vogel...Kam vjedhe molla Verore e Dardha ujce...
Aqe tuce kam qene...sa i gjujsha me gure me ra ne toke e me shkuar me i marre...
Po pronari ka qene i keqe flejeke te dardha hahahha 10 veta u benim mezi i vjedhnim dy tri dardha e molla...
e merre me mend kush i hante ato i kafshonim me rend hahahah beso u paka...
Kujtime te embela...e une si e dallume...qe isha nuk ju bashkohesha...vjedhjeve...
Se me vinte marre...me u turperuar per nje dardhe...

Po ju kur keni vjedhur se fundi...?
mergimtarja
ps. mbasi Apoka po don me dite...tegoni...mos te ju vjen marre...

Fantastiku
04.09.2012, 12:37:31
valla ishalla se kom shume ron per ate dyje po ne firm i kom marre ni dite do letra (per shtyps), nje kimik, disa zarfa e nje fletore.

Ne ndeshjen e fuzbollit Cvicrr: Shypni
pr kon ki me anu?

mergimtarja
04.09.2012, 12:44:58
valla ishalla se kom shume ron per ate dyje po ne firm i kom marre ni dite do letra (per shtyps), nje kimik, disa zarfa e nje fletore.

Ne ndeshjen e fuzbollit Cvicrr: Shypni
pr kon ki me anu?

Shife kete hajnin...ne vend te punes hahahahaha

Mjer firma, frige po mbetka pa kimika... e letra...hahahha

Ah...valla anoje po jame per Shqiperine...
vetum kane me u dhimbet se ka me fituar Zvicera hahaha e djemoshat e Kosoves nuk kane me mujt me gezuar...kjo me dhimbset ...
Po po lutem qe Shqiperia mos me na Deshpruar...zhgenjyer...

Po ti per kend je per Ch apo Shiperine?
mergimtarja
ps. le te vazhdon...

Gjiki
04.09.2012, 13:43:22
un jam per kosoven :D 3 ka zvicrra 7-8 ka shqiperia, paramendone me lujt kta krejt per kosoven, i sakatojme edhe zvicrren edhe shqiperien hahahahaaa

a shkon dikush me pa lojen LIVE? (perveq meje natyrishte) :D

prishtinasi-pp
04.09.2012, 16:27:25
Yes :D hahahah


Edhe kom marre masa te forta forta :DA po i mujna keta Bulashat e Zvicerres :D

Proverbi
05.09.2012, 13:59:22
un jam per kosoven :D 3 ka zvicrra 7-8 ka shqiperia, paramendone me lujt kta krejt per kosoven, i sakatojme edhe zvicrren edhe shqiperien hahahahaaa

a shkon dikush me pa lojen LIVE? (perveq meje natyrishte) :D

Pse a hala Shipnia po lun me top a, une kishe e kane lan? :D

A e kishe mar nusen/burrin futbollist, e sidomos nese je mashkull qe pergjigjesh, qysh tu kish dok't me pa nusen tane ne fush tu nga mas topit? :)

Fantastiku
05.09.2012, 21:29:25
N'fillim boll gajbet um kish ardh vallahi dikur isha mesu....

te rrim te sporti:

A merrresh me nja sport si hobi?

sunrise
05.09.2012, 22:34:33
po more me sportin e te ndejtunit ne karrige ton diten :D...edhe ky eshte bajagi sport i rond bile :D :p

po ti?

Fantastiku
05.09.2012, 22:45:01
momentalisht me biciklizem po merrna ....

pse thojn: rrnoj rrnoj e tani u feju?

sunrise
05.09.2012, 22:46:38
paj se garant deri qaty e pat jea moo :D :D


po ti cka po mendon?

Fantastiku
05.09.2012, 22:51:56
po qashtu o. veq nese bohesh nuse e vushtrris atehere jo. sepse me u bo nuse e vushtrris prej ati momenti ja nise jeta

harrova me vet:

a ma perpara shkon nuse ne vushtrri apo ne drenice?

sunrise
05.09.2012, 22:55:04
qe qe...jo po se ju ashtu kshtu 5 shekuj mbrapa ishi :p


cilin qytet e pelqeni me se shumti?

Fantastiku
05.09.2012, 22:56:23
Gjilanin ;)

a ma perpara shkon nuse ne vushtrri apo ne drenice?

sunrise
05.09.2012, 22:58:08
hahahhaha....kap njonen e mshoj tjetres :D
ti ku kishe pas qejf me u martu :D ?

Fantastiku
05.09.2012, 23:05:44
nuse veq pej Mitrovice nuk kisha marre ma :D :D :D

e pse ne istog thojne jon femnat ma te mira?

mentor-de
06.09.2012, 14:40:12
ncuk, u kan kur u kan istogu ...se tash rrafshi i kosoves i ka femrat ma tmira :) :D

si kaluat pushimet verore ?

Fantastiku
06.09.2012, 21:44:53
kalun.

a te ka shku menja hala te pushimet dimrore?

Proverbi
07.09.2012, 14:29:51
kalun.

a te ka shku menja hala te pushimet dimrore?

Jo se nuk jam kane kerkun prej Marsit, se une zakonisht shkoj ne pushime kur te kthehen krejte azilantat qe jane veshun me tesha t'bardha e flokt me extra virgin olive oil. hahaha

Kur te noton (nese din) dhe hin ner uje/shytesh, a i man syte qel?

Apokalypse
08.09.2012, 22:16:04
normal cel se deti i madh qy edhe qysh mu orientu me sy mbyll

pse mendon qe jemi patriota?

mergimtarja
10.09.2012, 22:40:29
normal cel se deti i madh qy edhe qysh mu orientu me sy mbyll

pse mendon qe jemi patriota?


Shife ketee ? pyetje te rend!?

Nuk mendoje se jemi patriota...se ata Patriotat e vertete Zemra kane Vdekur...per Kosoven!

Kurse tash...doren ne Zemer kemi vetum: qelush, palush, Qalaba thote nje halle plake ne katundin tim! hahahahaha

Kush mendon se fiton neser Shqiperia a (Kosova) Zvicera ?hahahahahaha

mentor-de
15.09.2012, 01:39:18
une po them qe zvicra 2-0..

a keni deshire me be pyetje apo mu pergjigje ??

prishtinasi-pp
15.09.2012, 14:13:59
Une qka mendoj :D kurgjo nuk esht tasht , qa ka me hjek ne te ardhmen , sidomos pas nje vjet ne Tirane , FERR ka me qen :D hahahahhaha

Vazhdon :D

Fantastiku
17.09.2012, 00:08:00
Njejt...
Cfar mendoni pr debatet q jan nxitur lidhur me Xherdan Shaqirin dhe ofendimin ndaj tij kur e quajn tradhtar?!

Te debatohet sht normal kurse ofendimet ndaj tyre jan te papranushme. Ata te cilat i ofendojn duke i qujtur tradhtar apo maxhup jan ne syt e mi idiota.


sht pr t ardhur keq qe Duka i ka qujtur ata tradhtar. Para disa vitev u kuptu se per me lujt per kombtaren e shypnis nuk duhet te jesh medeomos futbollist i mire por duhet me ju dhone ryshfet disa funksionarve.
E teprova pak por um vike inat se shume lojtare te shypnis e ndrrojn edhe marrin edhe emrin grek e ne anen tjeter i qujn fmijete e diasporen se zvicrres tradhtar.

Pytja: kur ki telefoni per here te fundit nga nje kabine publike telefonike?

sunrise
17.09.2012, 11:42:03
puuhhh...qe em ke shti me mendu ...po em doket para 2-3 vjete me nje airoport!


vazhdon?

dr.rrumullaku
17.09.2012, 11:45:52
cdo dite mbremjeve...


vazhdon e vetnja?

Fantastiku
17.09.2012, 12:45:25
o nuk o me ronsi KUR po me kon e ku. su msut kurr me vet edhe ju.
Moooootiiiiiiiiiiii. Ne kohen e ali bungut kur nuk kim pas mobila e navigacjona. Kur mrriva n'banhov (me demek ne stacjoni i trenit) e thirra prej kabines e i thash mrriva ne banhof. a po del mem marr tash ti mue :D

Pytja: Ku o shpresa pejone?

mentor-de
17.09.2012, 15:10:21
2 km larg meje (vije ajrore)...dyy her me marr frym si thell ajo mendegjon :D

cfare ore ke? (sahat, se nashta sunche-ja se kupton) ??

sunrise
17.09.2012, 15:22:43
hahahhah..jo menti em paske pshtu qe e ke spjegu se une kuptueshem yok :D

i kom lloj lloj se nje far vakti i kom pas shume en qejf po tash spo baj mo :D

e ti?

p.s fantooo kur ta bojsh pyetjen shkruje krejt cka mendon qy :D...une jetoj tu ks :D

prishtinasi-pp
18.09.2012, 13:22:08
Te debatohet sht normal kurse ofendimet ndaj tyre jan te papranushme. Ata te cilat i ofendojn duke i qujtur tradhtar apo maxhup jan ne syt e mi idiota.


sht pr t ardhur keq qe Duka i ka qujtur ata tradhtar. Para disa vitev u kuptu se per me lujt per kombtaren e shypnis nuk duhet te jesh medeomos futbollist i mire por duhet me ju dhone ryshfet disa funksionarve.
E teprova pak por um vike inat se shume lojtare te shypnis e ndrrojn edhe marrin edhe emrin grek e ne anen tjeter i qujn fmijete e diasporen se zvicrres tradhtar.

Pytja: kur ki telefoni per here te fundit nga nje kabine publike telefonike?

SPo du me ba debat ksajde , po me qat fjalen e fundit IDIOTA, thas :D paska ardh Halil Matoshi ksajde me ato perallat e veta :D po ncuk skoka:D

Nuk esht problemi te ndamja e Shqiptare te Kosoves apo te Shqiperis , te gjithe ata qe do te lujn kunder Kombtares e qe jon Shqiptare me prejardhje , do te shahen e fyhen,kshtu qe e kot esht kjo pune .

Njesoj esht si ai tipi qe futbollin e ka mesu ne Kosove , e sot lun per Malin e ZI , njersoj si ata Greket e Shqiperis :D kshtu qe ska nevoj per ndamje .

Ndersa ati MAxhupit te Drenices , kurgjo si kem ba , qa po meritojke me i ba :D:

Edhe nuk bahet kjo pse ja kemi inati apo diqka ,po duhet me u ba presioni qe tjeret ne te ardhmen , kur dojn me vendos per diqka , ne ti llogarisin senet mir :D edhe ne te din se qka i pret:D, shkurt e shqip ata zgjedhjen e vet na tonen :D

Kshtu qe mos i merre ngat zemres do sene :D

*ylli
18.09.2012, 21:11:55
Vazhdon pyetjaaaaaaaaaaaa e Mentrit! :D

..hahaha,
puna e ores ke mashkujt, eshte si puna e kpucave te femrat.

Seiko - Vergoldet
Dugena - Vergoldet
Citizen - Solar
Diesel - ndersa tani ne dore kam nje Casablanca t'thjesht (sepse sa mbarova punen)
Ku je per 100 vjetorin e pavarsise ?

gjithesia
18.09.2012, 21:12:53
...

Besoj se ne Vlore,me dhendrrin dhe nusen !


Po ju?

.

Ndriti
18.09.2012, 21:34:37
Qysh bre n`Vlore? A s`bajke diku tjeter a. N`ishujt Maledive ish super tybeh, ndrroe destinacionin ni paq senet, s`i bjen pishman.

U kesh qatje nalt te plazha e politikse po sen s`kish met ma krejt shkret e thash t`vi pak qesajde me kqyr cka po lun ktu. : )

Ndriti!

gjithesia
18.09.2012, 21:48:11
...

Atje shkoj pasi te kthehem nga Vlora solo ose duo :D... gjarsa kaqa bie ne sy vetem midis luleve :D

.

Ndriti
18.09.2012, 22:12:54
Ani ani, pse jo vec mos e le pa Malediven a. Dhe, mos i ngushto kaqat e bo se boll ka me u dale vjeshta :D. Lulat kishin nise mu mshele tash tej prej pranvere ma si ujit kush. : )

Ndriti!

*ylli
19.09.2012, 00:54:00
...

Besoj se ne Vlore,me dhendrrin dhe nusen !


Po ju?

.

..ne Shkoder, me ca te aferm.

..po ju ne vazhdim ?

gentelmeni
19.09.2012, 02:51:37
N'kryq t'Kamaranit.Deri atehere lshohet ne qarkullim autobani edhe kam me i ngjeh sa kerre po shkojne per shypni e sa po shkoj per Kasove.

e ti perfuni meje?

Proverbi
19.09.2012, 13:09:30
100 vjet po u bojkan prej 2008-etes a, q'po shkojne vjet e hi spo plakum, besoj qe qisajde ka me kane.

A mendon qe femra eshte me shok apo mashkulli?

sunrise
19.09.2012, 13:44:29
mashkulli :)


vazhdon?

gjithesia
19.09.2012, 13:47:29
...

Mashkulli ,.. ama asi qe jane me hormone te 'rregulluara :D


vazhdon..

.

Grejzi
19.09.2012, 14:04:52
...

Mashkulli ,.. ama asi qe jane me hormone te 'rregulluara :D


vazhdon..

.

dmth homo a? Po de, pse a po nin mire najsen n'dite t'sodit a... Rri ti me homo, rri... po hajr nuk ka.. hahahahhaa


Kur i pre thojt per here te fundit? :D :p

gjithesia
19.09.2012, 14:06:42
dmth homo a? Po de, pse a po nin mire najsen n'dite t'sodit a... Rri ti me homo, rri... po hajr nuk ka.. hahahahhaa


Kur i pre thojt per here te fundit? :D :p

...

Fjala ke per shok e jo per partner Grejz ... :D

...perndryshe shok me hormone te rregullta nja do kohe ndoshta e mnadej ja nisin punojn ato t'shkreta hormone :D

.

Grejzi
19.09.2012, 14:15:12
...

Fjala ke per shok e jo per partner Grejz ... :D

...perndryshe shok me hormone te rregullta nja do kohe ndoshta e mnadej ja nisin punojn ato t'shkreta hormone :D

.

po de... edhe une pata fjalen per shok e jo per partner...

"...perndryshe shok me hormone te rregullta nja do kohe ndoshta e mnadej ja nisin punojn ato t'shkreta hormone :D ".. e gzim i madh ne zemren tane :D :p hahahahhaa...

Proverbi
21.09.2012, 12:45:12
'ka kishe pas qef me t'vete qe t'kish pelqy pergjigjja jote?

mentor-de
21.09.2012, 14:53:33
'ka kishe pas qef me t'vete qe t'kish pelqy pergjigjja jote?

per qika-t (e forumit) :) :p

prishtinasi-pp
21.09.2012, 14:56:50
per qika-t (e forumit) :) :p

Pse ti dmth krejt sent i din :D per qika te forumit , a po ma gjen njanen be se me ka hup :D:p

mentor-de
21.09.2012, 14:58:46
Pse ti dmth krejt sent i din :D per qika te forumit , a po ma gjen njanen be se me ka hup :D:p

po, nven :p

tashi nvaret cilen ?, a eshte me burr a po pa ?? :D

prishtinasi-pp
21.09.2012, 15:00:37
po, nven :p

tashi nvaret cilen ?, a eshte me burr a po pa ?? :D


Qik u kan :D e qa ka ndodh gjat kesaj kohes nuk e di :D

mentor-de
21.09.2012, 15:01:59
Qik u kan :D e qa ka ndodh gjat kesaj kohes nuk e di :D

me vjen shume keq prishtinasi-pp po ncuk........ :D

prishtinasi-pp
21.09.2012, 15:06:14
Ncuk :p


Ma be :D

gjyla
21.09.2012, 16:17:09
Cka po bani :)

Proverbi
21.09.2012, 16:18:50
Qe valla ti a je mire?

M'falni, a je e dhane a e shkune?

gjyla
21.09.2012, 16:24:22
Qe edhe une mire jam flm..

as, as

E ti?

Proverbi
21.09.2012, 16:33:42
Edhe une qashtu sikur ti kokna :)

A ki qef vete a me msit me vra veten? :D

gjyla
21.09.2012, 16:37:14
Vet se ma nuk tutna

A eshte e vertet qe je si une? :D

Proverbi
21.09.2012, 17:36:24
Pse a edhe ti je e bukur, zeshkane dhe e gate a? :)

A flen me erapa?

mentor-de
22.09.2012, 14:54:12
Jo, veq kur te ma ngjet naj grip :(

po ti me xhomper a flen najher ?? :D

Proverbi
22.09.2012, 17:43:44
Jo more fare xhemperi, Veres flej cullak e dimrit pa tesha hahaha.

Ne 'fare pozite kishe pas qef me kane qitash, edhe pse?

A: President/e

B: Kryeminister/e

C: 69

sunrise
22.09.2012, 18:33:39
A :D


cili eshte filmi i fundit qe ke pa?

Grejzi
22.09.2012, 18:51:27
A :D


cili eshte filmi i fundit qe ke pa?

Beso qe nuk mbaj mend... me duket... s'po me kujtohet..

Hajt vazhdon pyetja....

p.s. Suni... me duket qe ju femnat tu Kosovs jeni infektu prej Atifetes, ve jo te gjitha i nxe zarfi :D :p hhahahahaa

sunrise
22.09.2012, 21:58:17
nje kqyra ma heret ( kur veta) ama titullin spo e di :D


vazhdon pyetja imja ?

p.s grejz per qato edhe thash hahahahhah, me nxit reaksion :D

mergimtarja
23.09.2012, 13:07:49
filmin e fundit kame pare shume po nuk me kujtohet cili i fundit...

Nje shtunembasdite...Kinowelt...dje ter diten po ky me pelqeu....

Le te vazhdon pyetje e Super moderatores!( nime urimi ky Post)

Grejzi ti ka ke kunder femrave bale...juve edhe ashtu te hujet po ju bien ligje baco...
pra 35% vete keni vendose femrat me qene ne rrjedha politike.
Keni harruar me vete keta te hujet: se sa perqind jane femrat prezente nga vin ata....????!!!

ketu ne ch ka qene 18-20 tani kete vit kane fillur e kane ne plane te perfshin 25 perqid mendojne...bile shume hahaha
Ne Sarfe ajo qe ka hy...ju keni qene shkaktar...
se ju thosha merrnu vesh se te hujt ja ven nje Femer mbasi ju Burrat nuk po merrni vesh ndermjet veti...pra une pata thene per shaka se ashtu e ndjeva ashtu edhe u ba...
Pra tash, besoje se keni mesuar nje qike se "kokefortesia e zeza e kokes vete" nuk kane thene kote...

Proverbi
24.09.2012, 13:20:50
nje kqyra ma heret ( kur veta) ama titullin spo e di :D


vazhdon pyetja imja ?

p.s grejz per qato edhe thash hahahahhah, me nxit reaksion :D

T'kqyri t'menoj se une filmin e kqyri po titullin kurre nuk ja lexoj sepse filmat mu duken sikur femrat kur jane duke ec rruges, kryesore me kane e mire e nacionaliteti ska fort rendesi :) hahaha (hajgare se si kqyri une femnat e huja)

Ok, ku metum? a po.

Ai qe po mu kujtohet eshte Special Relationship, e um ka pelqy ka te beje me luften ne Kosove, ku aktoret njani e lun rolin e Tony Blair-it tjetri te Bill Clinton.

A te ka ndodh najhere me dasht me ja mar shokut/qes dashnorin/en?

JaGuArJa
25.09.2012, 13:03:16
never ever, dhe kurr nuk do te ndodh aj sen !!

e ty ?

mentor-de
25.09.2012, 14:50:01
Cfarti more ..tybe istikfah ..stukufurullah ... a ne relitet ka shume njerz te till...

a u shku naj i njofshum i juaji per Haxhi, Mekka?

Frymori_
25.09.2012, 15:05:39
Po ama kete vit jo.

Ti a ke nermend ti kthehesh rruges t'zotit a jo. Ti falesh 5 vakte ?

gjyla
25.09.2012, 18:24:06
a u shku naj i njofshum i juaji per Haxhi, Mekka?


Po ka me shku vllau .....

gjyla
25.09.2012, 18:25:27
Po ama kete vit jo.

Ti a ke nermend ti kthehesh rruges t'zotit a jo. Ti falesh 5 vakte ?


N'rruge t Zotit jam ... elhamdulilah


Cka jav merre menja per ata qe s'jan n'rruge te Zotit?

prishtinasi-pp
26.09.2012, 13:50:08
Edhe ata dikur vin ne rruge te Zotit :DCila esht Rruga e Zotit ?

sunrise
26.09.2012, 23:01:25
Ajo qe te mbron per mos me bo keq edhe te mbron nga e keqja.ne cka besoni dhe a e dini pse?

Gurke
29.09.2012, 20:42:53
Ajo qe te mbron per mos me bo keq edhe te mbron nga e keqja.ne cka besoni dhe a e dini pse?


Besoj ne te miren , e pse... jam optimist...

cfare beni per ruajtjen e shendetit ,vijave te trupit ,atraktivitetin ne trup ??