PDA

Braktis arkiven dhe shih kėtė faqe nė dizajn standard : Pėr ēfarė po mendon nė kėtė moment?


faqet : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

biki_jarule
23.11.2007, 21:04:00
/forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gif

nashti vjen najkush e naj qiitt ...kafe apo bre ?

Grasha_1
23.11.2007, 21:17:00
Po de:!!!!

biki_jarule
23.11.2007, 21:18:00
as era seshte kah i vjen..metem pa kafe more njeri

Grasha_1
23.11.2007, 21:24:00
Valla une jo, se qe me erdhen do musafir.!!!
tung nashta vi ma vone ,varet sa rrin keta brithyem (musafiret)

Litta
12.03.2009, 13:58:47
per t'hanen qe kom me kalue diten me katilen ne zürich :D

Giovanni'
12.03.2009, 14:01:35
Po mendoj ishalla mesusja e anglishtes nuk na i kqyr detyrat se si kam be hahahhh

sunrise
12.03.2009, 23:43:54
...jom ka mendoj ku ko me kon sot 1 muaj :)

trixi
12.03.2009, 23:47:05
....po mendoj se Sunrise .....tash nje muaj do te vjen te vllau ne Gjermani......

sunrise
12.03.2009, 23:51:34
....po mendoj se Sunrise .....tash nje muaj do te vjen te vllau ne Gjermani......

:D....planet jane ashtu hahahahhaha....por per Angli mendova se ;)

trixi
12.03.2009, 23:56:21
.....hahahahaha ani de permbi gjermani fluturon........dal ne ballkon edhe te pershendeti....

Giovanni'
13.03.2009, 08:33:20
Si ka me kalu kjo dite breeeeeeee!!!!!

Yllėza*
13.03.2009, 09:35:15
Po mendoj per TY!!!

qendra
13.03.2009, 09:38:47
kesh tue mendu kush do me ma qit nje kafe mjesi Ylleza

Yllėza*
13.03.2009, 09:41:29
O qendra Beni kish pergatit kafe me bollek, keshtu qe sot mos lyp asgje prej meje!!!

qendra
13.03.2009, 09:46:07
Ylleza nuk lypa un kurgjo prej teje veq pyeta kush don me qit kafe ,ok se un ta qita tue nje e veti qe besa edhe nje ma teper se thash po vjen kush e mos ta bahem me nje dy vet.

Yllėza*
13.03.2009, 09:47:05
O qendra edhe une per kafe e pata fjalen, qyyyy...

qendra
13.03.2009, 09:48:41
Po un per qka po per kafe ke muhabeti de edhe ti qyrenjeher

Litta
13.03.2009, 10:27:20
po mendoj qe pse be po pritoj aq shume me punue ...

Giovanni'
13.03.2009, 11:31:29
Se ku te shkoj ne drek sot...!!!!

Yllėza*
13.03.2009, 12:12:54
Po mendoj sa shume po mendon Giovanni' :p

Giovanni'
13.03.2009, 12:16:12
Po mendoj me e ftu Yllzen ne caffe ...!!!:p

Desara
13.03.2009, 12:17:23
Te vjen edhe Ylleza ne kafe se bashku me mua e Giovanin!

Yllėza*
13.03.2009, 12:18:17
Une po pres ftese nga keta miqte e mij te forumit per kafe... (Ne nje kembe po rri :p)

Desara
13.03.2009, 12:19:50
Te kemi ftu kahere moj vendase...urdheroo se Giovanni na sherben hehee..

Giovanni'
13.03.2009, 12:22:25
Po mendoj se po nuk shkut me i pi caffet u ftofen...hahahah:p

LOLO
13.03.2009, 13:12:15
A te qohem te fshi, a po jo :-)

Giovanni'
13.03.2009, 13:43:52
Po mendoj a me ja fillu me punu a jo ...!!!!

LOLO
13.03.2009, 13:50:01
Giovanni ec fshima banesen dades :-)))

Giovanni'
13.03.2009, 13:55:15
Jo nuk guxoj se me ardh i dashuri yt me prish hahahah

LOLO
13.03.2009, 14:05:40
Valla te fort dashnin e kom :-))))

Giovanni'
13.03.2009, 14:07:16
Per ate de nuk po te thirri se po me del aj ne tel e ateher mos vet hahahah

LOLO
13.03.2009, 14:08:04
a ja honksha zemren dashmnis, qe ton po tuten pi ti :-)))

Giovanni'
13.03.2009, 14:09:05
Hahha nuk po tutna hiq valla se me be me e nxan e prishi boksa hihihihi

latina_girly
13.03.2009, 15:26:14
Po mendoj per kushen tim trixin, athu a i ka ra n'men se jam gjall kun :D

Litta
21.04.2009, 13:50:10
po mendoj per forumistat e vjeter ...

mentor-de
23.04.2009, 11:54:31
po mendoj a vjen najher 15 qershori

Apokalypse
23.04.2009, 14:46:12
po mendoj a vjen najher mentori n' kosove :D

sunrise
24.04.2009, 22:49:04
po mendoj a vjen najher mentori n' kosove :D

hahhaaahahahahaaah....sje normal ti hhaaaaaahahune po mendoj me ndrru punen!!!

trixi
24.04.2009, 23:09:16
Po mendoj se Sunrise eshte ne Gjermani dhe njeriu mendon se ne nje shtet ....por largesia eshte 800 km.....ncncncncnc

Apokalypse
27.04.2009, 13:23:41
po mendoj sa eshte afer Trixi me pamje, me Brad Pit-in... :D

Litta
07.05.2009, 08:32:00
po mendoj a ka mem shkue sot dita qashtu qysh ka shkrujt ne horoskop? :D

Grasha_1
08.05.2009, 14:33:24
Po mendoj kujt me ja nxan deren,se jam merzit diqka!

thellenza-II
04.06.2009, 15:01:00
..per nje pune qe jam mundu tane javen ta kryj dhe se di as vete.. hala nuk e kam kry :o

qendra
11.06.2009, 21:52:06
isha tue mendu kend do kem fat me taku ne KS kur te shkoj mbas tri jave dhe me ken do kem nderi me pije kafe .

Apokalypse
12.06.2009, 09:12:05
po mendoj per pushim, pushim, pushim ...!

sunrise
12.06.2009, 10:31:34
po mendoj qysh me kalu diten ma shpejt sot e deri te marten pushim ;)

Grasha_1
12.06.2009, 23:23:04
Po mendoj neser ka me marre nxeht, dhe kemi me hanger fli te bashqja kysmet,edhe grillin me e dheze,do birra te ftohta.
Kujt i pelqen ky muhabet veq urdheroni

mentor-de
14.06.2009, 00:21:19
hmmm spo shkojn ditet iq kur vije e merkurja,se do shkoj ne kosov te fam. mu kan qorru syte ti shof

trixi
14.06.2009, 00:26:20
Po mendoj se duhet me i uruar Mentorit udhetim dhe qendrim te kendshem ne Kosove .klm

mentor-de
14.06.2009, 00:28:35
Po mendoj se duhet me i uruar Mentorit udhetim dhe qendrim te kendshem ne Kosove .klm


tungat trixi flm ,po sote sta njefi te merkuren del e me percjell ok hahah

trixi
14.06.2009, 00:29:48
hahahaha Ok,nese nisesh nga Hamburgu..........hahahahahaha

mentor-de
14.06.2009, 00:30:41
po mendoj per pushim, pushim, pushim ...!

heeeee kah kismet ? se ju grat vendosni hahaha

mentor-de
14.06.2009, 00:33:53
hahahaha Ok,nese nisesh nga Hamburgu..........hahahahahaha


ncuk,prej berlini,po ti trixi do vish ne ks ?

trixi
14.06.2009, 00:38:38
ncuk,prej berlini,po ti trixi do vish ne ks ?

nuk kam vendos ,sepse i kam disa plane....nese realizohen......ndoshta ?

mentor-de
14.06.2009, 00:43:33
nuk kam vendos ,sepse i kam disa plane....nese realizohen......ndoshta ?


aiii po kur mo vendos vera shkoj haha... ishalla tu realizohen deshirat

trixi
14.06.2009, 00:56:18
aiii po kur mo vendos vera shkoj haha... ishalla tu realizohen deshirat

Ehhhh sikur ta kisha familjen ne Kosove edhe me biciklet nuk kisha pritu me udhetu,por fatkeqesisht askend nuk e kam atje......

sunrise
15.06.2009, 14:30:54
per shume sende.. me bo me ja nis me shkrujt e beje referat :D

trixi
22.06.2009, 08:24:54
Po mendoj se sa dite e bukur sot ............

qendra
23.06.2009, 17:43:03
Isha tue mendu se sa larg po me duket dita qe te vij per me u nis ne KS (Prishtinen e dashur )

sunrise
23.06.2009, 22:36:06
offline e kom qit trunin qe besa....myt e kom keto dite :D

Enigma_f
25.06.2009, 15:10:54
Per Jeten dhe Vdekjen.. sa afer jane njera me tjetren!

katilja_syzeze
25.06.2009, 22:36:23
..tu mendue edhe sa dit um kan meten per me ik pi qetuiht per do dit hehe :D

sunrise
17.07.2009, 13:40:43
me shku me pi nje kafe se hiq spo ma dojka sot punen ...

Enigma_f
17.07.2009, 18:18:59
.. a i kam marr te gjitha qe me duhen per pushime hmm :D

trixi
19.07.2009, 13:27:34
Po mendoj ma mir me pi njehere nje kaffee se sa me lexu letrat qe kane ardhe ne post......

`Idila
19.07.2009, 14:02:32
Po mendoj, sikur te isha tani ne Shqiperi, asgje tjeter nuk do te doja!!!

Apokalypse
20.07.2009, 13:45:46
Po mendoj sa e padrejte qe nuk mund t'a futesh nje admin apo moderator ne listen ignore...

Grasha_1
21.07.2009, 22:48:32
Po mendoj sa shume anetare te rinje po regjistrohen, por asnjeni nuk po kyqet, sikur nuk po kan guxim te na bashkangjiten ne diskutime.

Zane
22.07.2009, 09:48:50
Per nje pm qe sapo degova..!

Sternx
23.07.2009, 14:53:29
Per nje pm qe sapo degova..!

-------------------------------
aaaa ah kah po shkon moj zane
me kto kunra nkame,
ah i bajshe me shnet
po tbikan taman....

te une per me ardhe :D

hahhaaaa,po i deshi dhamte,hahaaaaaaaaaaa

Zane
23.07.2009, 18:52:09
-------------------------------
aaaa ah kah po shkon moj zane
me kto kunra nkame,
ah i bajshe me shnet
po tbikan taman....

te une per me ardhe :D

hahhaaaa,po i deshi dhamte,hahaaaaaaaaaaa

ndalu pak or djale..
qenke i shkathet me fjale..

Por si i perdor ki kujdes..
se koken rrezik ta pres.. :D

p.s. e shikoni vete se ē'po bej ne kto momente;)

Apokalypse
24.07.2009, 11:11:12
per pushimeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

trixi
25.07.2009, 00:07:14
...e kam marr qe nje jave nje roman me lexu edhe po shpresoj se kete fundjave e lexoj....

sunrise
27.07.2009, 22:08:08
po mendoj edhe tri dite pune edhe sefallari 1 muaj ;)

prishtinasi-pp
28.07.2009, 22:50:00
Po Mendoj per diqka qe bash Interesant po me doket , a kohe e vjeter

Sternx
01.08.2009, 12:54:06
ndalu pak or djale..
qenke i shkathet me fjale..

Por si i perdor ki kujdes..
se koken rrezik ta pres.. :D

p.s. e shikoni vete se ē'po bej ne kto momente;)

ani mori zane
prap due m te thane

1 here te kame thame
se pa te marree oo
tybe skam me lane

:D

qendra
13.08.2009, 15:13:11
po mendoj si me e gjet nje ndrues te shpejtsive per me regullue kerin BMW 530d automatik .

Litta
18.08.2009, 12:46:49
po mendoj sa interesant qysh ni frym prej jashtit um preki e une mendova per ni person qe garant osht tum pereqafue permes ksaj frymes, e n'qat moment qai person um shkruvi, hihihi sa interesant mu dokt :)

qendra
18.08.2009, 12:57:17
Po mendoj kah kane shkue forumistat qe jan humb krejt keto dite .......

beni-1
18.08.2009, 13:12:28
po mendoje se mos i ka mundu plazhi forumistat tone.

qendra
18.08.2009, 13:23:41
Sa mir kam kalue me Z.Grashen nej nat qe u takova ne Kosove me te..........

beni-1
18.08.2009, 13:27:53
Sa mir kam kalue me Z.Grashen nej nat qe u takova ne Kosove me te..........
ah sikur ta dija qe jeni ne Kosove do te kisha deshire te takohesha edhe une me Ju.

qendra
18.08.2009, 13:37:24
ah sikur ta dija qe jeni ne Kosove do te kisha deshire te takohesha edhe une me Ju.


Beni me siguri edhe un do kisha pas deshir po do kemi ende vera e vjeshta dhe do te vij dita dhe do takohemi dhe do pijm nga nje kafe ............

Xuki
19.08.2009, 14:12:12
Po mendoj qė m'la ngjyra e njanės pa punu! hahahhahahahhaa

Litta
20.08.2009, 15:56:59
po mendoj per fionen e pom keshet kur po e kujtoj qysh ja blejta ni haarband qe i pelqej shume e veq para pasqyres nejke e kcejke tu bertit "ona u bo nuuuuse, ona u bo nuuuuse" ahahaha ...

qendra
21.08.2009, 11:28:25
Po mendoj a me shkue edhe nje her ne Kosove se jam kenaq krejt sivjet .

JaGuArJa
27.08.2009, 11:07:21
po mendoj: shyqyr qe s'kam shku ne KS sivjet, se nervat mu kishin shkatrru hihihh

Litta
27.08.2009, 11:30:20
po mendoj pse po ma bojn krejt me helum kur po vendosi diqka ... ihhhhhhhhh

Xuki
27.08.2009, 15:31:23
Po mendoj se a ėshtė Litushi hala tu punu n'qat firmėn ku mundet me bo ēka tė dojnė e kush nuk i thotė diēka! :D


PS: pėrshėndetje Litush :)

Litta
01.09.2009, 12:44:39
ahahahaha po mendoj qe pse po mendon xuki qe nuk jam mo ne at firmen tu punue ku muj me bo qka due gjithe diten? :D veq pse spo shkruj aq shpesh ne forum mo a? po xuki ne ket firm hala jam e ktu e kam njet me marr penzin, ahaaha :p

Xuki
02.09.2009, 13:01:36
Po mendoj me qu ni Bewerbung te puna e Litės! Mė kish ra mirė....njė punė tė mirė dhe afėr Litės! :D :D

Apokalypse
02.09.2009, 15:02:01
po mendoj qysh mrrina me djeg gishtin me sabah.. po m' ther :S

Litta
03.09.2009, 14:43:34
Po mendoj me qu ni Bewerbung te puna e Litės! Mė kish ra mirė....njė punė tė mirė dhe afėr Litės! :D :D

ahaha po mendoj me i thon xukit qe ani hajde bonu bewerben se nime bash tash jena tu e lyp ni neue mitarbeiter/in :D

Xuki
08.09.2009, 08:15:21
ahaha po mendoj me i thon xukit qe ani hajde bonu bewerben se nime bash tash jena tu e lyp ni neue mitarbeiter/in :D


Po mendoj qysh me ia lypė adresėn Lites! :D

qendra
09.09.2009, 10:34:33
Po mendoj se kjo bote shum e rejshme ........

Grasha_1
09.09.2009, 11:18:01
Po mendoj, athue kush e paska rrejt qendren?

latina_girly
18.09.2009, 23:34:25
po mendoj: ku eshte shoqeria e vjeter e forumit?????? :(

Sternx
20.09.2009, 12:50:03
po menoje per ata qe e kane zemren e djegur,ne kete dite te madhe!!

sunrise
22.09.2009, 10:59:44
sjom ka mendoj hiq...e kom heq memorien prej shpejtesis krejt :D

*PrInCeSS*
23.09.2009, 23:38:06
Per dike qe e shajta shume ne msn sot! :S

Grasha_1
23.09.2009, 23:40:10
Per veshin e djatht, flak po me qet,po me shan dikush

thellenza-II
01.10.2009, 17:20:40
..per disa pune te medha qe me duhet t'i kryj. :rolleyes:

Sternx
02.10.2009, 22:04:23
..per disa pune te medha qe me duhet t'i kryj. :rolleyes:

po menoj a i ka therrat e shtiera kjo a jo :D

pa dil pak ti shoh,e tkallxoj...

qendra
02.10.2009, 23:07:39
Kah kan shkue njerzia per kete vikend..........

Grasha_1
03.10.2009, 19:11:55
Po mendoj me dale prej forumit, se vetun po tutna me nejt,o zot ku jan granimi more.

qendra
06.10.2009, 17:19:02
Sa monotone jan ber keto dy dite vetem shij po bie.......

Xuki
07.10.2009, 08:28:08
Po mendoj qė sot kan mu bo 25 grad e nuk po di a me dalė mu rrezitė pak a jo!!!

Grasha_1
10.10.2009, 22:57:26
Po mendoj qysh nuk jam ne Prishtine, me shkue me e pa nje premier ne Teatrin Oda po dojshin me e shfaq nje Komedi me tematike te luftes.
Nuk eshte keq me e que diken Bedel psh. sunrisen.
Nime sunrise a e adhuron Teatrin?

sunrise
10.10.2009, 23:02:28
Po mendoj qysh nuk jam ne Prishtine, me shkue me e pa nje premier ne Teatrin Oda po dojshin me e shfaq nje Komedi me tematike te luftes.
Nuk eshte keq me e que diken Bedel psh. sunrisen.
Nime sunrise a e adhuron Teatrin?

po tybe edhe shume ... edhe une e morra ftesen me shku po se di po spo muj me e perthiku kohen tybe.. zoti hajr e bofte :(

Grasha_1
10.10.2009, 23:04:11
Gjynah valla qi nuk kam mundesi me ardh, se pa ardh me ty se kisha lan.

Litta
12.10.2009, 09:48:28
qysh me kalue ket dit ma shpejt ...

sunrise
20.10.2009, 11:00:44
per dimrin qe na erdhi tybe....veshtire!!!

Grasha_1
20.10.2009, 11:14:01
Po valla se jeni tu hjek keq me mish te terun, e me turshi turlifare,e me tana te mirat

JaGuArJa
27.10.2009, 15:45:12
pom shkojn nerva qeta njerzt e punes

Litta
28.10.2009, 15:01:31
po mendoj a me shku n'wc a me prit edhe pak ... (ahahaha)

Grasha_1
29.10.2009, 20:25:39
Po mendoj athue a kryhen nej here keto zgjedhje,spo kemi qka me pa ne televizor.

LOLO
30.10.2009, 08:27:01
Po mendoj se qysh me fitu euromilionin, e mos mu zgju mo heret :D

Grasha_1
30.10.2009, 09:35:24
Po mendoj kush po ma qet ni kafe.

Xuki
30.10.2009, 12:43:15
Po mendoj qė paska mbetė Grasha pa pi kafe!!! :( Ia kisha qitė njo, por po tutna qė i ftofet deri sa t'vinė!! :D

Aurora
30.10.2009, 14:51:07
Champagner...

Tjerat mendime nuk po guxoj ti ceki se pom qojn ne gjyq te hages...

sunrise
30.10.2009, 15:36:16
po mendoj qysh koka aktivizu forumi dicka si shume :D

Litta
03.11.2009, 08:57:24
po mendoj qysh me ja nis be punes pa kurfar motivation ...

sunrise
03.11.2009, 10:13:53
po mendoj... hmmm.. e kom harru nji liber en Gjurmuni e po mendoj me shku me marr bre :D

qendra
03.11.2009, 10:40:55
Kesh tue mendu a me shkue per kosove a me lon ma von

Gjiki
03.11.2009, 10:43:12
edhe une si qendra kesh ka mendoj a me shku per bajram a per vit ri

Xuki
03.11.2009, 12:59:43
Po mendoj ēka e ka gjetė Gjikin qė u hallakatė kėshtu sot!!!

Gjiki
03.11.2009, 13:25:52
hiq mos mendo se boll i hallakat jom ahahaha

Litta
03.11.2009, 16:28:31
po mendoj pse be jam aq e mire? :D

JaGuArJa
03.11.2009, 16:37:04
po mendoj: se je aq e mir duhesh tan jeten 2 her ma shum mu rujt prej njerzve!

edhe un po mendoj se jam e mir, po veq kur du :p *Selbstlob stinkt, ich weiiiiiiiissss!*

Litta
04.11.2009, 11:23:37
ahaha, po mendoj pse be jaguarja edhe une jena ma t'mirat e forumit??? ahahaha :p
ndesh le t'bon stinken lobi ndesh jo, po qaaashtu ooosht bre :D

sunrise
04.11.2009, 11:43:47
sop mendoj po jom ka i ngoj zorrt qe po em bojne muzike :(

Xuki
04.11.2009, 13:01:21
Po mendoj pėr zorrte e Sunrise...a thu a mujti mi rahatu!! :D

sunrise
04.11.2009, 13:26:18
Po mendoj pėr zorrte e Sunrise...a thu a mujti mi rahatu!! :D

hahah.. mu rahatu mire mire :D.... kom prit gjyse ore deri em erdhi porosia....edhe zoni te em hupi prej se untit:D

Xuki
04.11.2009, 13:37:45
hahah.. mu rahatu mire mire :D.... kom prit gjyse ore deri em erdhi porosia....edhe zoni te em hupi prej se untit:D


Qato gjysė ore tu kan dokt si gjysė dite! hahahhahahahaaa

Pėrshėndetje tyyy

Xuki :)

sunrise
04.11.2009, 14:32:18
pershjendetje edhe per ty Xuki.

jom ka mendoj cka mu ka tek more qetash me ndejt en forum se :D... garant fajet i ka Gjiki :D

Gjiki
04.11.2009, 14:37:32
nejse de se jom msu une mi pranu krejt fajet e hallkiv gjithmon

Xuki
04.11.2009, 14:55:15
nejse de se jom msu une mi pranu krejt fajet e hallkiv gjithmon

Hajt se shpinėn e fortė e ki!! hahahahhahaa


PS: Das isch dr grund, wieso du liidisch!! kqyri punėt e tua more qyy hahahhahaha

Gjiki
04.11.2009, 14:58:57
hahahahahahahahahaaaaaaaaaaaa tash pe di pse po m'dhemb shpinda

prit t'i jap ty do punė nime, se mu kujtu diēka tash :D prite ni e-mail

Xuki
04.11.2009, 15:09:58
hahahahahahahahahaaaaaaaaaaaa tash pe di pse po m'dhemb shpinda

prit t'i jap ty do punė nime, se mu kujtu diēka tash :D prite ni e-mail


Ku m'gjete bre bash muueee....mos pom shkru "Juniorenobmann" n'ball aaa? :D

Gjiki
04.11.2009, 15:37:58
hahahahahahaa t'shkojn per dore ty kto sene :D

mentor-de
05.11.2009, 00:58:32
gjithkah me shkojn mend kam shume fantazija

LOLO
05.11.2009, 09:06:16
mentor po te kuptoj tybe, po ku mos met shku ment gjika, pas 12ve te nates se :D

Kaqa_ch
05.11.2009, 09:10:55
mentor po te kuptoj tybe, po ku mos met shku ment gjika, pas 12ve te nates se :D


hahahahaha hahahahahahahaha

qendra
05.11.2009, 09:46:43
Po mendoj qysh kerkush nuk po din me thon po i qes kafet e hajdeni bujrun ,po vetem kush po qet .

sunrise
05.11.2009, 10:16:28
valla spo muj me mendu sot hiq... spo e di qe e kom kryt e tem dicka krejt em paska dal prej terezie:(

Kaqa_ch
05.11.2009, 10:19:09
Po mendoj qysh kerkush nuk po din me thon po i qes kafet e hajdeni bujrun ,po vetem kush po qet .qysh pre kerkush ja une kishe e hershme e ju thirra me pi kafe ja kush

Angelina
05.11.2009, 11:20:32
hmm ku me shku????

LOLO
05.11.2009, 11:23:30
hajde te une qy! :D

Angelina
05.11.2009, 11:32:15
oh erdha pra.. a me gjikin a pa gjikin? nejse ai edhe ashtu me lyhet ka te shkoj kshtu qe dije se e kam meveti..

LOLO
05.11.2009, 11:34:11
Angelina ska gejle si me to si pa to, se kqyri fort demokrate jom :D

mentor-de
05.11.2009, 13:55:11
mentor po te kuptoj tybe, po ku mos met shku ment gjika, pas 12ve te nates se :D


ah moj lolo hahah cka me ba qyshtu kur te ik treni si thot xuki hahah

LOLO
05.11.2009, 13:57:22
mentor pse a i ki ra pishmon qe sum ki lyp sa kesh beqare a? :D

mos ta nin dades se akoma kuror skom :D

Kaqa_ch
05.11.2009, 15:20:09
bash bash ne ket moment a valla te ju i pata ment qe sun po rahatoni hiq

Xuki
05.11.2009, 15:26:55
Po mendoj ēka me hangėr sonte!!

mentor-de
05.11.2009, 15:28:47
mentor pse a i ki ra pishmon qe sum ki lyp sa kesh beqare a? :D

mos ta nin dades se akoma kuror skom :D

po si nuk ikam ra pishman se gjdo njani ka deshir me pas grujen 400 kg haha....... e valla tash qenka von pra hahahha

mentor-de
05.11.2009, 15:29:25
Po mendoj ēka me hangėr sonte!!

flije apo ska met mo ?

LOLO
05.11.2009, 21:31:03
po mendoj a te bi ne gjume apo jo :D

mentor qysh ja ki qellu, ton tybe pom dojn, veq jo per gru :D

qendra
06.11.2009, 09:04:13
Po mendoj qka ka ne sheher ,a me dal a mos me dal

LOLO
06.11.2009, 14:04:35
po mendoj a te shkoj ne shpi a te punoj ende :D

mentor-de
06.11.2009, 14:12:05
po mendoj a te shkoj ne shpi a te punoj ende :D


ec more ne shpije se kam pregadite dreken ....edhe kam malle per ty :D

LOLO
06.11.2009, 14:52:50
mentor offf off erdhaaaaaaaaaaaaaa, cka kom qef mem verwöhne mmm das liebe ich :D

mire u pafshim pas 30 min, se u nisa me ardh nshpi :D

Grasha_1
09.11.2009, 17:13:20
Po mendoj,sa shpejt kaluen 20 vjet qe u hoq muri i Berlinit.

JaGuArJa
09.11.2009, 17:19:35
ooh e kam ni kerr tesha mi la, e spo ma lshojn rendin do dreqen turqelike..

Grasha_1
09.11.2009, 17:22:07
Po mendoj, athue Jaguarja ne Heim po jetojka a?

JaGuArJa
09.11.2009, 17:24:51
jo more qfar Heimi, po n'banes me plot auslandera qe s'kshyrin as rend as kurgjo...

Grasha_1
09.11.2009, 17:26:33
Po pse se kije lavatriqen tane se?

Po mendoj se qdo familje duhet ta kete Lavatriqen e vet.

JaGuArJa
09.11.2009, 17:27:46
se skam ku me lon, veq me hyp permi kulem..

LOLO
10.11.2009, 08:12:40
Po mendoj sa leht flasin gjermont, qe e kan lavatriqen ne banes mbrenda, kurse tek ne zvicrranet, terat i ke mbrenda, vetem lavatriqen e kem ne podrum :D

Grasha_1
10.11.2009, 09:47:55
Po mendoj, sa ma shume komunikon njeriu, aq ma shume meson,qe edhe kete fenomen e mesova se keta ne zvicerr i paskan Lavatriqet ne Podrum.
Ka edhe ma keq,me i la me dor eshte ma keq qy.

qendra
10.11.2009, 10:38:34
Po mendoj kah me ja ther sot ,se u bae bajat tue nejt veq ne shtepi ........

LOLO
10.11.2009, 12:00:08
po mendoj sa e gjat do jene sod dita, ne pune gjer ne ora 17, e tani ne shkoll gjer neora 8 ne mbremje...

mentor-de
10.11.2009, 14:50:57
Po mendoj sa leht flasin gjermont, qe e kan lavatriqen ne banes mbrenda, kurse tek ne zvicrranet, terat i ke mbrenda, vetem lavatriqen e kem ne podrum :Dhmmmm po mendoj a thue kur i lan lolo teshat e me ti shku ne podrum ,e me ba llaf :D dej te lahen teshat :D

Angelina
10.11.2009, 14:55:16
per meine ''Beute'' von heute...

LOLO
10.11.2009, 14:57:42
po mendoj a mi tregu mentorit qe i laj te shtuneve teshat a po jo? :D

mentor-de
10.11.2009, 15:09:20
po mendoj a mi tregu mentorit qe i laj te shtuneve teshat a po jo? :D


te shtunen me ke atu :D edhe un i bije do te mijat :D

Madame_X
10.11.2009, 15:15:34
ky se paska njet me shku te Lolo ne podrum per mubabet, por per me pas dikan qe ja lan teshat :p

Lolo shtye per diellen haha

p.s.: Mentor, mos je drenicak?

mentor-de
10.11.2009, 15:22:51
ky se paska njet me shku te Lolo ne podrum per mubabet, por per me pas dikan qe ja lan teshat :p

Lolo shtye per diellen haha

p.s.: Mentor, mos je drenicak?


leje qiken leti lan te shtunen, se sju teren per t“hanen :D

po cfare drenicaki be i rrafshit jam :D

LOLO
10.11.2009, 15:33:24
madam po kta mashkujt vetem per interes te dojn, une mendova se po don naj sen tjeter e ky teshat i ja la :D

mentor bjeri teshat dades se ti laj, vetem une laj niher ne dy jav :D

Xuki
10.11.2009, 15:35:58
Po mendoj mi thanė LOLOs me ardhė najher mi la teshat te unė...se n'javt e kam...bile ato tan ditėn! :D

LOLO
10.11.2009, 15:40:27
Xuki une kur du muj laj tesha, vetem qe pertoj me la shpesh, per ata blej tesha shume, per me mujt mi ndrru kur kom qef :D

Xuki
10.11.2009, 15:47:35
Xuki une kur du muj laj tesha, vetem qe pertoj me la shpesh, per ata blej tesha shume, per me mujt mi ndrru kur kom qef :D

Eeeeebooo...mu pas martu, ti kish la burri teshat qyy! :D

Kaqa_ch
10.11.2009, 15:48:07
kesh tu u mendu qka me bo per dark a me qit ni perpeq a me zi do pasul me mish te terun edhe me speca te that ???????

LOLO
10.11.2009, 15:48:55
Xuki kush spom don me 300kg bre :D

kaqa zije do pasul se ti mush brit mire :D

Xuki
10.11.2009, 15:49:54
kesh tu u mendu qka me bo per dark a me qit ni perpeq a me zi do pasul me mish te terun edhe me speca te that ???????hahahahhahahahaha....ma mirė qite ni pėrpeq, se pasuli vonon mu zi!


Jam tu fiqiru, sa vjeēe munet me kanė Kaqa!!!

Xuki
10.11.2009, 15:50:36
Xuki kush spom don me 300kg bre :D

kaqa zije do pasul se ti mush brit mire :D

A i paske bo 300 aaaa? Mashallah! hahahahhaha

Madame_X
10.11.2009, 15:51:17
amo mos te harron mase te han pasul me dal jasht nja dy tri ore :D

LOLO
10.11.2009, 15:53:16
Xuki qy 250 ni kohe i kum pas tash 300 ngrrkkkkk hahahhaha

madame mu sen sum bon pasuli tybe veq um knaq hahahahhaha


po mendoj ne gjume, cka kisha fjet ufff isha knaq a :D

Xuki
10.11.2009, 15:53:20
Pėr Madame-X-jen po mendoj! :D

Kaqa_ch
10.11.2009, 15:57:06
hahahahhahahahaha....ma mirė qite ni pėrpeq, se pasuli vonon mu zi!


Jam tu fiqiru, sa vjeēe munet me kanė Kaqa!!!


valla do pasul te mir spo vonojke qaq mu zi amo pe qes ni rrethatore ma mir ;)

Xuki
10.11.2009, 15:59:06
valla do pasul te mir spo vonojke qaq mu zi amo pe qes ni rrethatore ma mir ;)


Me ēka pe qet nime?

Grasha_1
10.11.2009, 15:59:58
Si duket e kish kapercye Ylberin e ish ba djale, dhe e kish qit foton e vet si djale ne profil.

Madame_X
10.11.2009, 16:06:04
jo bre jam pajtu moti me gjinine teme hehe

ah bre grashe, prita mos po ma gjan ti njo, e kur e pash qe s“ka kurgja, e vnona qat foto qaty. tash e din cfare e du :D

Grasha_1
10.11.2009, 16:10:18
Bash qashtu sikur ai djali kam me ta gjete,tash po ta di shijen.

Kaqa_ch
10.11.2009, 16:33:56
Me ēka pe qet nime?

me djath sharri ;)

Grasha_1
10.11.2009, 19:44:15
Me i marre Shkopat Nordic, edhe me dale me ec, se kam hanger shume spo muj mu ngi fryme.

LOLO
11.11.2009, 14:11:03
PO mendoj a te punoj ende apo te iku ne shtepi....

mentor-de
11.11.2009, 14:16:03
po ik se boll ke punu dje ...deri ne 20 ora ske ardhe n“banes :D kam malle

LOLO
11.11.2009, 14:18:28
qe qe se erdha edhe njo 30 min ahhahahhahha

mentor-de
11.11.2009, 14:22:57
qe qe se erdha edhe njo 30 min ahhahahhahha


eh mire ich freue mich schon hihi

LOLO
11.11.2009, 14:27:38
freu dich nicht zu früh ahahahhahhahahhahha stell dir vor du richtig schlanck und ich wie ein wahl mit meinen 300 kg hahahhahhhahah

mentor-de
11.11.2009, 14:35:06
freu dich nicht zu früh ahahahhahhahahhahha stell dir vor du richtig schlanck und ich wie ein wahl mit meinen 300 kg hahahhahhhahah


macht nichts hahah ich werde überleben po edhe ne qoft se jo bile edi per kond kam v... hahhaha

LOLO
11.11.2009, 15:04:53
ne ty spo muj te zo me fjal, veq duhet me thon do me fitu :D

Sternx
11.11.2009, 15:11:18
ee qka po menoj,hmm

Kaqa_ch
11.11.2009, 15:28:50
sonte shopping shopping shopping :D

Gjiki
11.11.2009, 15:33:46
blemi ni palė mercedeska a :D

Kaqa_ch
11.11.2009, 15:39:30
blemi ni palė mercedeska a :D

per ty a po ja per ty ja per kon qfare pi don ksaj here tigerpelz ? :D

Gjiki
11.11.2009, 15:57:18
i kom be ato :D

Madame_X
11.11.2009, 15:59:18
jo jo,kaqa, bleja ne "schlangenlook" hahaha :D

Kaqa_ch
11.11.2009, 16:06:03
i kom be ato :D


ani pra es paar us lack/leder :D

Gjiki
11.11.2009, 16:16:08
eeee qasi me shllange si kom hala :D

mentor-de
11.11.2009, 17:07:49
per njanen qe kesh kah dashurohna :D

Grasha_1
11.11.2009, 19:08:31
Po tutna qi po dashurohet n`gra te martueme,e tani jesin qikat pa martue.

Kaqa_ch
12.11.2009, 07:25:33
Po tutna qi po dashurohet n`gra te martueme,e tani jesin qikat pa martue.

hahahahahaah :D

LOLO
12.11.2009, 08:15:48
Grasha hahahhahahahhahha

po mendoj se sa dit e gjat do jen sod per mau...

qendra
12.11.2009, 09:00:27
Edhe un vallah dado si tij por un per sot e neser .


po mendoj si to jet koha ne kosove mbas ketyre dy diteve?

Litta
12.11.2009, 11:44:56
per diellin ....

LOLO
12.11.2009, 13:07:57
per gjumin..........

mentor-de
12.11.2009, 14:46:45
per gjumin..........


ncncn kjo kurr smenon per mu :D

une per lolon po menoj :D

LOLO
12.11.2009, 14:48:02
mentor um kuqe djal :o

mo bre s espo muj mu shpreh une para tonve qy, kupto ti :o :D

mentor-de
12.11.2009, 14:50:48
mentor um kuqe djal :o

mo bre s espo muj mu shpreh une para tonve qy, kupto ti :o :D

po po veq si rrotlla qite diqysh :D qe kta mos te marrin vesh :D

LOLO
12.11.2009, 15:08:29
mentor nuk di ue me rrotlla....... veq drejt um ka msu babi hahahhahahahhahhahahah

Grasha_1
12.11.2009, 15:21:16
Per Daden,Dado drejt e n`bunar,ma mire per okolla.

LOLO
12.11.2009, 15:26:13
Grasha i dades ndegjo, kum ra ne bunar por prap kum dal, e kur kum shku per rrotlla ma shume jum vra hahahhhhahah

Grejzi
12.11.2009, 16:07:17
Grasha i dades ndegjo, kum ra ne bunar por prap kum dal, e kur kum shku per rrotlla ma shume jum vra hahahhhhahah

Une kam mendu qe kishe ju femrat nuk vraheni hiq :D :p hahahaha

Sternx
12.11.2009, 16:14:04
po menoj si kam me ju ba muhabet kaqes e apokes,veq kamen mi kame kan me majte

lol,hiq mos kqyr mos i preh dhamte hiq,hahahaaaaaaaaaaaa

Grasha_1
12.11.2009, 16:35:17
Ky anetar i ri veq po sillet ,po kurkun nuk po ja merr mendja me e ngul Sakicen,shkruj burre mos te vjen marre.
Eh sa jum sjell edhe une qishtu, deri sa e bana zemren guri, e ja nisa me shkrue.

LOLO
12.11.2009, 16:37:16
Grejzi kur shoh mashkuj si ti e humbi kontrrolen e i bi kajher naj kun hahhahah :p

Stern pse more mos me kqyr?

Grasha shume i respektuar

Kaqa_ch
13.11.2009, 10:13:29
po mendoj nsa ora mu nis per gjurmuni neser :D

qendra
13.11.2009, 10:17:36
Po mendoj si do kaloj ne pushimin nje javore ne Kosove,(prishtin)

Grasha_1
13.11.2009, 10:47:29
A thue ne cilin qytet te Gjermanise po shkojka,te pi ni kafe me te.

Sternx
13.11.2009, 10:49:07
po mendoj nsa ora mu nis per gjurmuni neser :D

te pres une,me kali te bardhe,e din ti :D

Kaqa_ch
13.11.2009, 10:51:02
te pres une,me kali te bardhe,e din ti :Dhahahahahaahhaahah :D a bon pa kali hiq ?

Sternx
13.11.2009, 10:51:34
hahahahahaahhaahah :D a bon pa kali hiq ?

Si urdhero,

sunrise
13.11.2009, 10:53:51
po mendoj sot e premte.....

Kaqa_ch
13.11.2009, 10:56:06
A thue ne cilin qytet te Gjermanise po shkojka,te pi ni kafe me te.Grasha per kafe edhe gjepat mu kan mush

Litta
13.11.2009, 14:35:56
per qdo sen ..........

katilja_syzeze
13.11.2009, 15:37:36
po mendoj "pse,njerzt nuk ja din tmiren"

Grasha_1
13.11.2009, 16:21:29
[QUOTE=Kaqa_ch;587932]Grasha per kafe edhe gjepat mu kan mush[/QUOTA

Ah moj Kaqa,u met me than hajde dalim e pim nga nje kafe, e tani vjen dreka ,e darka, e tani mas darke, ni zot e din qka bahet.

Litta
13.11.2009, 16:22:28
po mendoj "pse,njerzt nuk ja din tmiren"

kryesore zoti e din ;)

Kaqa_ch
13.11.2009, 16:25:14
[QUOTE=Kaqa_ch;587932]Grasha per kafe edhe gjepat mu kan mush[/QUOTA

Ah moj Kaqa,u met me than hajde dalim e pim nga nje kafe, e tani vjen dreka ,e darka, e tani mas darke, ni zot e din qka bahet.

hahahahahahahaah :D

"Casa"
13.11.2009, 16:55:11
Mendoj per te kaluaren dhe te ardhmen :-)

Si u plakem o njerez

Litta
13.11.2009, 20:23:38
Mendoj per te kaluaren dhe te ardhmen :-)

Si u plakem o njerez

po valla bash ...

Grasha_1
13.11.2009, 20:55:41
Une jo valla,as njet se kam mu plake.

qendra
13.11.2009, 22:46:56
Une jo valla,as njet se kam mu plake.


Se dij Grasha a je plak por babagjysh je bae........

Grasha_1
13.11.2009, 22:55:32
Ska lidhje qi jam ba babgjysh,mu plak sjam plak,as njet se kam mu plak bile.

qendra
13.11.2009, 23:03:10
Po jo de stan lan met me u plak ,por qfar plaku ej ...........

Grasha_1
13.11.2009, 23:04:44
mos e ba zot.

qendra
13.11.2009, 23:07:07
Po si sna kan lon met ejjjjjjj

Grasha_1
13.11.2009, 23:24:18
per qendren,u gezue qi po shkon ne Kosove.

LOLO
15.11.2009, 00:13:35
Si gjith per gjum :D