PDA

Braktis arkiven dhe shih kt faqe n dizajn standard : TRADHETON FEMRA EDHE NE RASTIN KUR ESHTE MARREZISHTE E DASHURUAR


akili
19.09.2006, 21:07:00
NJEREZ RESPEKTE...

QA MENDONI JU TE NDERUAR FORUMISTA A TRADHETON NJE FEMER KUR ESHTE MARREZISHTE E DASHURUAR....


DUA TE DIJ SE NGA DISA KONTAKTE QE KAM PASE ME KA RA RASTI TE NJOH FEMRA QE THON SE BURRIN E DUAN POR SEXIN EM TE TJERET E KUPTOJNE SI DIQKA QE KUR JU VJEN MUNDESIA NUK MUND TA REFUZOJNE...

PSE NUK MUND TE KEN KONTROLL TE NDJENJAVE TE TYRE PASI QE DUAN DIKEND EDHE PRAKTIKOJNE SEXIN ME DIKEND TJETER EDHE MENJEHRE PASTAJ PENDOHEN.

QKA MENDONI JU....A TRADHETON FEMRA EDHE KUR ESHTE E DASHURUAR .....


MENDIMI JEM SE PO......

*ylli
19.09.2006, 21:44:00
Mund te jete qe SEX'i i eshte ber semundje/mvaresi dhe pa e kerkuar me tjetrin s'mund rrij ??

Une i kuptoj qe s'munden me bo refuzime

imported_Angjelina
19.09.2006, 21:54:00
Ju lutem ,nuk keni nevoj me i shkru te gjithat me shkronja te medhaja!


Flm per mirkuptim
angji

akili
19.09.2006, 22:03:00
Pse Te keqen axhi sja keni bere ate Opcionin qe i shenderon germat emdhaja ne te vogla menjehere....


Po forma e ketij forumi eshte i kOhes se Ali BUngut


Nejse me falni


Kthehem ne Teme

milliondollarbaby
19.09.2006, 22:41:00
Une mendoj se nqoft se nje femen esht e dashuruar edhe e lumtur ne lidhjen qe e ka, as nuk i shkon mendja me tradhtu te dashurin, e njejta vlen edhe per mashkujt. Por nqoft se i mungon diqka ne at lidhje (ndoshta ne sex), ateher e lyp dikun tjeter.

Edhe kush e tradhton grun ose burrin, mos te thot se e don, se nqoft se une e du dikan, e respektoj, e dikan qe e respektoj, nuk e tradhtoj! Tradhtija esht ma e keqja se mundesh me ja ba te dashurit/es.

imported_Angjelina
19.09.2006, 22:58:00
E pse ti nuk e shkrun prej fillimit ashtu siq duhet?!

Po Po na jemi nga Koha e Bungut por shyqyr qe na paske ardh ti me na kthy ne shkeullin 21!

Po ju rekthejm temes!

SYZEZAAA
20.09.2006, 09:07:00
"DUA TE DIJ SE NGA DISA KONTAKTE QE KAM PASE ME KA RA RASTI TE NJOH FEMRA QE THON SE BURRIN E DUAN POR SEXIN EM TE TJERET E KUPTOJNE SI DIQKA QE KUR JU VJEN MUNDESIA NUK MUND TA REFUZOJNE... "

Nuk e di se qfar Kontakte ose qfar rrethi paske ti, por te shqiptaret nuk behen keto sene.As nuk ma merr mendja qe ka mashum se 2% nga femrat shqiptare qe e thojne kete, qka ti ke shkruar...ose qe kan mendim aq te hapur per jeten sexuale.

PEr mua kjo teme esht shum e kote....

Vali_Jona
20.09.2006, 09:51:00
pershendetje te gjithve

une mendoj se siq edhe tema po thot ka ashtu shum, ama jan me shumic qe nuk e shprehin se nuk kan guxim, se ne ato momente te behet terr nuk shef asgje, kur te kalon terri eshte ba von per bes, ama edh enje nuk besoj kurr se ferma apo gruja kur eshte e dashuruar nuk e ben ate kurr ama kurr ket nuk e besoj, se mshkulli mund tradhton edhe nese eshte i dashuruar e ferma ka shum pak qe e bjen ate edhe nuk besoj se e bejn, ama si ak ardhe koha valla ka gjithshka e nuk dihet kush kanin e tradhton.

prsh.te gjithve.tungi

orion
20.09.2006, 11:48:00
Une nuk mendoj qe femra kur eshte e dashuruar marrezisht tradhton, mashkulli po, dashuria marrezisht ndodh para martese e jo mbas..ky djali po me duket se shikon filma shum kah zhadja..
pershendetje

Rrezja_djellit
22.02.2007, 06:35:00
Ty Akili ta paska kall dikush b.... qe po ankohesh kaq shume!!!

elton
22.02.2007, 11:56:00
Akil edhe ti poja ban si dhelpra kur ju kish kall bishti ja bente ukall dynjaja ka asi lloj njerz te te dy palet por jo te gjitha

Mok
22.02.2007, 14:57:00
[quote]
SYZEZAAA afishoj me 2006-09-20 09:07 :
"DUA TE DIJ SE NGA DISA KONTAKTE QE KAM PASE ME KA RA RASTI TE NJOH FEMRA QE THON SE BURRIN E DUAN POR SEXIN EM TE TJERET E KUPTOJNE SI DIQKA QE KUR JU VJEN MUNDESIA NUK MUND TA REFUZOJNE... "

Nuk e di se qfar Kontakte ose qfar rrethi paske ti, por te shqiptaret nuk behen keto sene.As nuk ma merr mendja qe ka mashum se 2% nga femrat shqiptare qe e thojne kete, qka ti ke shkruar...ose qe kan mendim aq te hapur per jeten sexuale.

Per mua kjo teme esht shum e kote....


Ketu nuk pajtohem me ty syzeza.

Edhe femra shqiptare eshte si te tjerat, edhe ajo jeton ne kete bote dhe tani kur shef dhe sodit tere boten edhe ajo ka ndjenja sikurse burrat shqiptare qe vetem mos me mujt se nuk lan femer pa e fur perfundit.
Ket fjalen e mbrame ma fale por te till jemi edhe ne mashkujt dhe nuk kerkoj qe edhe femra jonte te mbaje ferexhe e diqka tjeter si ne afganistan.
Merr shembull shtetet arabe per te keq po thme si shembull se nga atje svjen asgje e mire per pos naftes.
Atje nje burr paska drejt me i marr deri ne 30 gra e gruaja mbytet me gure nese shiqon apo mozamakeq me pas ndonje lidhje me naj mashkull.

Pra le tja krahin edhe grat tona sikur burrat ton sa te mujn deri sa te ngopen e dikur kthehen e shofin se nuk eshte gje ajo pune dhe ja nisin per se mari.!!!!.

syzeza , une per veten ma pare shkoj me nje te martuar se me nje qike te re.! e quditshme por reale.

adea
22.02.2007, 18:05:00
Gruja kur eshte marrzisht e dashuar nuk e tradheton te dashurin,,,thjesht nga fakti qe eshte marrezisht e dashurar ne te dhe ashtu nuk ka arsyje me e tradhetu.

Vetem nese i mungon te i dashuri dicka, nese nuk e dijen veten te kenaqur ne ndonje aspekt,, tani mund te ndodhe ndoshta, nese eshte femra labile qe e ben nje hap te dobet....

ciao ciao

Blmchenrckchen
22.02.2007, 19:58:00
nuk besoj se femnat shqiptare e trathtojne burrin e vet nese jan te lumtura ne martese apo jan te dashuruara... me merr mendja se femnat nuk dijne te ndajne seksin nga dashuria... kurse meshkujt, po! meshkujt trathtojne... vetem nese nuk munden !

ciao

Anduena
23.02.2007, 09:26:00
Mjesi..

mendoj se asnje person qe eshte i dashuruem me gjith Zemer nuk e tradheton ate qe e do! Vetem ata qe nuk dashurojn nuk ngihen kur dhe nuk ju interesson a e helmojn ndonje Zemer te paster!

Kisss

akili
23.02.2007, 22:45:00
femra tradheton se sdin em dashuru thjeshte mendon veq qysh me i qu komtee

adea
24.02.2007, 00:53:00
ku me dite ku i paske gjete deri me tani ato femra, mos i ke paguar? /forum/images/smiles/icon_wink.gif

Femra kerkon tek nje mashkull vetem qe e don mashkulli, qe e respekton etj. etj....

ti ku po jeton more djale se?

akili
24.02.2007, 22:12:00
hahahahahahhaa

a je bre normal qa po fol....

nganjehere ato qe i paguan jan me te mira se ato qe t akon en jete se te pakten ato nuk mundohen me i ik realitetit...

Nisem thjeshte prej atij parimi pervoja jetesore me ka kalit qe mos me i besu asnje femree......


Thjeshte mendimi im edhe nje flirt me i vogli quhet tradheti e tyradhetija nuk falett

Rrezja_djellit
26.02.2007, 04:03:00
Masi spi beson asnji femre, nisja me mashkuj.... leht e paske /forum/images/smiles/icon_lol.gif

AmazInG
26.02.2007, 11:27:00
shoku Doktor ,, e pa knaqme be ..

Dredhza_20
26.02.2007, 12:58:00
njeri kur t'jen i martum nuk duhet me pas shanc mu dashuru ne dikon tjeter, per ndryshe sish dasht mu martu..mshkojn n'nerva qeta njerz qe kishe dashurohen ne dikon edhe pse jan tmartum..nese dashurohesh ne dikon ska me tradhtu, ndraju pra prej njerit e bo qka do tani..kurr nuk kisha mujt mas shpines me tradhtu e kshtu mu bo kishe krejt o normal..kurr.

PeAcE

Zana_ch
27.02.2007, 08:22:00
Nese ne nje lidhje ka tradheti, cfardo tradhetije apo genjeshter, ajo per mua nuk eshte lidhje dashurije. Por me e keqja eshte qe ndermjet atyre personave nuk ka as ndjenja miqesije as rrespekt!!!

akili
20.09.2007, 09:23:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Rrezja_djellit afishoj me 2007-02-26 04:03 :
Masi spi beson asnji femre, nisja me mashkuj.... leht e paske /forum/images/smiles/icon_lol.gif
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>


mshurdhofsh ti mu.....

Sa patetikee je

Borebardha
25.09.2007, 09:12:00
Une mundem vetem te shtoj, se ka prej atyre qe tradhtojne po pa e harruar se te gjitha nuk jane te njejta do te thot ka prej tyre qe nuk tradhtojne, andaj nuk mundemi asesi te themi se po e as se jo, pasiqe mund te ket prej te dy llojeve!


Lum ai qe ka intuit qe ti dalloj njerzit !


Borebardha

akili
27.09.2007, 11:16:00
Mire e ke...

djegsi
27.09.2007, 21:17:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
SYZEZAAA afishoj me 2006-09-20 09:07 :
"DUA TE DIJ SE NGA DISA KONTAKTE QE KAM PASE ME KA RA RASTI TE NJOH FEMRA QE THON SE BURRIN E DUAN POR SEXIN EM TE TJERET E KUPTOJNE SI DIQKA QE KUR JU VJEN MUNDESIA NUK MUND TA REFUZOJNE... "

Nuk e di se qfar Kontakte ose qfar rrethi paske ti, por te shqiptaret nuk behen keto sene.As nuk ma merr mendja qe ka mashum se 2% nga femrat shqiptare qe e thojne kete, qka ti ke shkruar...ose qe kan mendim aq te hapur per jeten sexuale.

PEr mua kjo teme esht shum e kote....

</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>
he he he he he e moj sy_zeza shkaspo man edhe kjo tok

u nime sy_zeza pse sahpet kjo tok edhe do njerz mei

shtie ne dhe perse gjalli

.haha sy_zeza tye nr 1

27.09.2007, 23:02:00
pershendetje.

nese burri eshte impotent at,,her mund te jet nje prej arsyjeve qe e shtyn at person te mar at hap.Por kjo edhe pse don burrin.
Naimi ka then pune pune nat e dit,nese don mos me te ik,edhe kush mos me ta fik.
hajt shnet njeher.

03.11.2007, 00:26:00
'ka dine Behgjet Pacolli 'ka eshte politika,
qaq din gruja 'ka eshte dashuria.
Pacolli dine 'ka eshte biznisi,gruja din 'ka eshte sex_i

gruja per sex harron si eshte gjalle vet e le ma dashurin.
Bregu

Artisti_79
03.11.2007, 09:21:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Bregu11 afishoj me 2007-11-03 00:26 :
'ka dine Behgjet Pacolli 'ka eshte politika,
qaq din gruja 'ka eshte dashuria.
Pacolli dine 'ka eshte biznisi,gruja din 'ka eshte sex_i

gruja per sex harron si eshte gjalle vet e le ma dashurin.
Bregu
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>
/forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gif amo bash..

Lule Blini
03.11.2007, 15:39:00
Jo definitivisht jo, derisa je e martuar dhe ke kurore me at njeri jo.... vetem nese jam e ndar me te... dhe kam argumente te forta per ndarje, edhe ateher do te kisha mendua mire e mire, sepse pata nje disfat me par... e cka me pret me tjetren...

Nuk eshte e vertet se femra nuk din me dashurua, dhe dine vetem me i ngrit Kombet... si e ka cek dikush me lart... nenat tona na riten me njemije mundime, por nuk i ngriten kembet askujt...

Meshkulli yne kerkon ate qe nuk mund me i ofrua vet nje femre asgje... keshtuqe sot eshte kuptua se nuk ecen jeta ne dhune apo me defekte te ndryshme pakujdesi familjare e ku di une cfar...

04.11.2007, 01:21:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Lule Blini afishoj me 2007-11-03 15:39 :Jo definitivisht jo, derisa je e martuar dhe ke kurore me at njeri jo.... vetem nese jam e ndar me te... dhe kam argumente te forta per ndarje, edhe ateher do te kisha mendua mire e mire, sepse pata nje disfat me par... e cka me pret me tjetren...

Nuk eshte e vertet se femra nuk din me dashurua, dhe dine vetem me i ngrit Kombet... si e ka cek dikush me lart... nenat tona na riten me njemije mundime, por nuk i ngriten kembet askujt...

Meshkulli yne kerkon ate qe nuk mund me i ofrua vet nje femre asgje... keshtuqe sot eshte kuptua se nuk ecen jeta ne dhune apo me defekte te ndryshme pakujdesi familjare e ku di une cfar...

</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>
oj qika ner hije blini,po tregom ti mue sa Shqiptar jane vra siq thojne per nje braz te ares apo per nje dru te malit etj.po kurre nuk vret njeriu se i hin pllugu ne mexh tjetrit,e as si ja merre nje kerre dru ne male,po krejt puna e iqkurit eshte.
edhe e dyta nant tona tu korre me kane ne ar kur u lodhe veq kryet nalte me e qoe ja ka thye shpinen terfurk,e sot po dalin cullak gati e po dine se qka eshte dashuria a besnikria aa.
po thuej ti se ma nuk po ka burra edhe nuk po jau nien se a ka dashuri a besnikri,po po doni me shkue ne "qiellin e shtate"e per kto tierat as si nieni bile.
nese je zhegit tu nejte nen hije te blinit ta bije nje bardak uje e flladitu pak.
Bregu

Lule Blini
04.11.2007, 11:56:00
Me njeriun e kalibrit te tille me behet eshte e tepert edhe skjarimi... mos vall deshe edhe sot te veshim Ispece si dikur, dhe ju te vraponi her Poloni, Bullgari e ku di une ku nuk i keni fut hundet... e sot gjithe barren e lini femres...

Zoteri Bregu: peshku qelbet nga koka, dmth.. ateher kur mashkulli len folen dhe kerkon argetim me te mire... ateher pse femra jo... ajo eshte ardhur ne shtepine tende... dhe ne shumten e rasteve mban dhe mbiemrin tend...
Kjo tem me duket edhe paksa qesharake sepse une asnjeher nuk kam ndegjua raste te tilla... e ju po dini shume gjera... nese ndodh ne njemije nje, pse te flitet aq shume per nje rast... fundi secili eshte per pergjegjes ne jet... flas per vehten ashtu si e kam cek me lart... une jo definitivisht jo... edhe nuk kam cka te diskutoj me gjat...

Artisti_79
05.11.2007, 14:09:00
Qysh flasin kto bijat si mos me jetue na hiq ne kete bote, si mos me pas kontakt kurr me to... si mos me hy kurr ne internet, si si sdi sdiiii njeri qysh flasin kto... Allahile qka po ja u qojm na mallin juve a mos kemi ardhe prej naj planeti tjeter a..., naj njo maj i larti diku ndoshta prej qiellit te 5,6 diku.. e e kemi sefte me juve

Mjafton me hy ne internet.... sa e kafshumja shkon,e sa e puthnja e sa pizdarina shkon prej femrave qofshin te martume apo beqare edhe anasjelltas...(burri gjithe diten ne baushtell) kto neper telefona e ne msn, dilum te qoshi e dilum te blloki e takohmi ne Alldi kishe me marr harq,...etj etj, e sa udhtimet zyrtare...etj etj.

Folni real bre,bonu real se per pik qefi kan marak mi ndrrue jebaqt...edhe i ndrrojn..., jo prej zori jo prej gazepi... jo valla per piken e don qefit...

hajde ej valla efa...

<font class=editedby>[ Ky afishim u ndryshua nga: Artisti_79 m 2007-11-05 14:10 ]</font>

Lule Blini
05.11.2007, 18:18:00
Artisti ne kete rast dy her ty njeher asajs...

06.11.2007, 02:50:00
allahile ja rrafshite brrylit njehere aa,a veq po me duket mue.zonja.Lule Blini at te cilen e thueni ju,une mendoje se ne 200 femra dele nja ashtu,e tashe nashta jeni ju prej 200 edhe nja 5 tjera dalin prej ketu sa jane te regjistrura ne forum,veq ma shume nuk besoje,edhe pse juve femrave ju maje gjithe anen se ju kam ne qefe veq realiteti eshte realitet.
edhe une nuk kam thane se meshkujt nuk tradhtojne,apo se disa prej tyre nuk e meritojne at po edhe e kunderta.
une kam ndejte perpara me pleq kogja shume e tregojshin se si i kan bajtur shkallet ne pike te nates ne krah edhe kur jan shkue ne vend te caktuar nganjehere nuk jau kan qele dritaret.
edhe tjetra pse sot nuk po vrahen per mexha Shqipet,se nuk kan toke ma aa?edhe mexha ma shume kan sot se para 40 apo 50 viteve.
hajt more mos u merzitni shume oj qika se ket e keni nga natyra e nuk mundeni me ndryshue jo.
Bregu

NjaNa_wien
06.11.2007, 16:30:00
ble . ble ble...

08.11.2007, 00:44:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Bregu11 afishoj me 2007-11-03 00:26 :
'ka dine Behgjet Pacolli 'ka eshte politika,
qaq din gruja 'ka eshte dashuria.
Pacolli dine 'ka eshte biznisi,gruja din 'ka eshte sex_i

gruja per sex harron si eshte gjalle vet e le ma dashurin.
Bregu
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

ju kerkoje falje juve femrave si ju kam krahasue me ket fare pisi pacovin
nese eshte nevoja edhe 10 here ju kerkoje falje,vetemse seriozisht po ju them.
me falni se kam gabue.
Bregu

biki_jarule
09.11.2007, 10:34:00
jo nuk besoj perderisa lind ndonje konflikt i mundshem

biki_jarule
09.11.2007, 10:35:00
Bregu
[/quote]

ju kerkoje falje juve femrave si ju kam krahasue me ket fare pisi pacovin
nese eshte nevoja edhe 10 here ju kerkoje falje,vetemse seriozisht po ju them.
me falni se kam gabue.
Bregu
[/quote]
banu burre njeri mos u terhiq qy.... a je bure ke than edhe mbrije fjalen e burrit qy /forum/images/smiles/icon_lol.gif

JaGuArJa
09.11.2007, 16:36:00
gjeth e kam dit se je njeri pervers Bregu /forum/images/smiles/icon_lol.gif e tani kerkon falje per diqka qka e ke thon..sma mer mendja qe je fmi, mos me dit se qka flet..pre me kerku falje ma von..palidhje, rri bile te fjalt e tua kur ti thujsh!

Ps: Bexhet Pacolli nashta ska lidhje me politik, po bile ska nevoj me vjedh popllin dhe mu kurroptu, si konkurenca tina..dhe plus ka plot kshilltar qe kuptojn qka o politika qe mujn me punu per to /forum/images/smiles/icon_razz.gif

mfalni s'dashta me dal prej temes..veq qashtu vazhdoni..

PeAcE

biki_jarule
09.11.2007, 18:07:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
JaGuArJa afishoj me 2007-11-09 16:36 :

Ps: Bexhet Pacolli nashta ska lidhje me politik, po bile ska nevoj me vjedh popllin dhe mu kurroptu, si konkurenca tina..dhe plus ka plot kshilltar qe kuptojn qka o politika qe mujn me punu per to /forum/images/smiles/icon_razz.gif

mfalni s'dashta me dal prej temes..veq qashtu vazhdoni..

PeAcE
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

jo valla spo ta fali hiq
pse kush diti ne kosove me udheheq me politike a ?
thuaje kush se une spo e di

10.11.2007, 00:11:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
biki_jarule afishoj me 2007-11-09 10:35 :
Bregu
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

ju kerkoje falje juve femrave si ju kam krahasue me ket fare pisi pacovin
nese eshte nevoja edhe 10 here ju kerkoje falje,vetemse seriozisht po ju them.
me falni se kam gabue.
Bregu
[/quote]
banu burre njeri mos u terhiq qy.... a je bure ke than edhe mbrije fjalen e burrit qy /forum/images/smiles/icon_lol.gif
[/quote]

po me duket e keni keqkuptue kerkimin e faljes time.
une kam kerkue vetem falje nga femrat se i kam krahasue me pacovin,se ky idijot ne syrin tim eshte nje tradhtar,nje gjakepires,e per ket nuk eshte dashur ti krahasoje me ket.
ama se femra per sex e harron gjdo gj ne bote eshte e vertet per ket nuk kam kerkue falje e as q dua te kerkoj falje.
Bregu

10.11.2007, 00:17:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
JaGuArJa afishoj me 2007-11-09 16:36 :
gjeth e kam dit se je njeri pervers Bregu /forum/images/smiles/icon_lol.gif e tani kerkon falje per diqka qka e ke thon..sma mer mendja qe je fmi, mos me dit se qka flet..pre me kerku falje ma von..palidhje, rri bile te fjalt e tua kur ti thujsh!

Ps: Bexhet Pacolli nashta ska lidhje me politik, po bile ska nevoj me vjedh popllin dhe mu kurroptu, si konkurenca tina..dhe plus ka plot kshilltar qe kuptojn qka o politika qe mujn me punu per to /forum/images/smiles/icon_razz.gif

mfalni s'dashta me dal prej temes..veq qashtu vazhdoni..

PeAcE
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

per politike me fole me ty eshte sikur me i fole karriges si jam ulur, a merre vesh kjo aq ti, prandaj nuk kam 'ka te foli me ty.
prej teje me intereson vetem me e dite se si e kupton ti fjalen "pervers"
e tani bajna llaf me ty .

JaGuArJa
10.11.2007, 18:20:00
emm..me ja spjegu tash qesaj karrikes tem, fjalen pervers besoj se ma shpejt e kupton se si qe mundesh..dhe se pasna dit qe kokna kon tu fol me ni njeri prej deputetit qe miret me forum, se nuk kisha thon kurgjo ma heret /forum/images/smiles/icon_lol.gif
fjala pervers e pershkrun ni njeri: Qe o pis ne kry, do me thon si njeh vlerat e rondsishme njerzore..se me pas kon ma ndryshe, nuk e kishe shkru ma heret se femrat jan veq per s** dhe me bo ksi krahasime te poshtra. Po nejse si thash ma heret, ma perpara foli me nej mur se me ty per ket sen..

Ps: Kurr nuk besoj se nej femer vepron si pas titullit dhe temes ktu.

PeAcE

12.11.2007, 01:13:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
JaGuArJa afishoj me 2007-11-10 18:20 :
emm..me ja spjegu tash qesaj karrikes tem, fjalen pervers besoj se ma shpejt e kupton se si qe mundesh..dhe se pasna dit qe kokna kon tu fol me ni njeri prej deputetit qe miret me forum, se nuk kisha thon kurgjo ma heret /forum/images/smiles/icon_lol.gif
fjala pervers e pershkrun ni njeri: Qe o pis ne kry, do me thon si njeh vlerat e rondsishme njerzore..se me pas kon ma ndryshe, nuk e kishe shkru ma heret se femrat jan veq per s** dhe me bo ksi krahasime te poshtra. Po nejse si thash ma heret, ma perpara foli me nej mur se me ty per ket sen..

Ps: Kurr nuk besoj se nej femer vepron si pas titullit dhe temes ktu.

PeAcE
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>
une as si e kam menduar personit tend me i kerkue falje,po masi nuk e kam cek se per ty nuk vlene ke pasur te drejte me e marr se edhe ty te kam kerkue falje,po puna jote eshte keshtu;
me te kerkue ty falje, eshte sikur,kudres hallve me i qitur,
a ta din?
Bregu

tjetren e kie ne pa cenzur

JaGuArJa
12.11.2007, 08:29:00
easy e shlyjta ket sen, se sja vlen..

-vazhdoni, per mu u kry ky!

PeAcE /forum/images/smiles/icon_wink.gif<font class=editedby>[ Ky afishim u ndryshua nga: jaguarja m 2007-11-12 12:17 ]</font>

Shpejtimi
12.11.2007, 11:50:00
Kokshi dal prej teme!!!!!!!!!!!
Ama e paski ba gjytyrym temen,,,,,,,,,,,
Po tema se a tradhton femra kur dashuron marrzisht?! Ketu eshte fitili
i kesaj dynjaje!!!! Apo mu dashuria dhe tradhtia jane forca qe nuk e lane
me u plake kete dynja...
Apo eshte ceshtje qe dashurise e tradhtise kurr nuk i dihet.Mirepo
nje mund te thuhet se tradhtia e vertete behet prej kokrres se qefit.
Ato tradhti qe behen prej zorit me teper jane mashtrime, nenshtrime.
Tradhtia me kuptimplote eshte binjak me dashurine qe perfyten si
nderskamca me siguresen.Shka do te thot se dashuria nese nuk
ngjyroset edhe me kopili jet si nje depo e mbyllur.Apo me mire te
themi se psikologjia e femres eshte e pakapshme si zhiva,po bene e
ndryne psikologjine e femres ajo te nxen si zhiva apo te kontaminon.
Mos e prekni pedalen e fundit te psikologjise femrore se pastaj bota
sjell shterngata.

JaGuArJa
12.11.2007, 15:31:00
Per njerz qe meritojn veq plum ne ball, sja vlen as nje fjal me hargju n'ta!

PeAcE


<font class=editedby>[ Ky afishim u ndryshua nga: JaGuArJa m 2007-11-13 10:36 ]</font>

Litta
12.11.2007, 15:51:00
ky te koka ma shume si pervers /forum/images/smiles/icon_rolleyes.gif

Artisti_79
20.11.2007, 21:19:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Lule Blini afishoj me 2007-11-05 18:18 :
Artisti ne kete rast dy her ty njeher asajs...
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

Me kafshue apo ???

Masi po ki marak po ta dha pak nje kshille....

Nuk e di a je e martume a jo pejonko...,kshtu... une nuk te njoh as pak, e as qe me njeh..., ktu hyjm kili vili hip hop, hip hop....,dikur pernime hooooooooooop hiiiiiiiiiiiiiiiiiiip qepojjjjjjjjjjjjjjjjjj e ne kete rast duhet ty dy here... e mua 1 here sepse te kam jasht Gardhit... nuk je e martume ne mashkujt e shpis apo fisit tim....demek te xiglohet ty pak e mua e ashtu sjena asgje mes veti... (edhe pse nuk o as kjo pun e mire)
Por nese femra behet nuse ne at vend dhe nxinet apo zbulohet mashkulli i fisit me gruen e naj kusherini,vllau,e keshtu me radhe mbrenda gardhi 10 here atina e 1 here asaj fisnikes,sepse ajo ska pas ku ikeeee....

Qeshtu Inxhe... demek ty dy here e ni here mua, ose qysh po ki qef loqko.... ndash ashtu ndash kshtu veq kujdes se perfundi te bjen me kon... /forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gif /forum/images/smiles/icon_lol.gif

biki_jarule
20.11.2007, 22:19:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
JaGuArJa afishoj me 2007-11-12 15:31 :
Per njerz qe meritojn veq plum ne ball, sja vlen as nje fjal me hargju n'ta!

PeAcE


&lt;font class=editedby>[ Ky afishim u ndryshua nga: JaGuArJa m 2007-11-13 10:36 ]&lt;/font>
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

hej qetesohu more ..per qka jam une ksajde a ... per qesi sene
nese ke nevoje une e lidhi qet njeri ok /forum/images/smiles/icon_lol.gif

Lule Blini
21.11.2007, 17:22:00
Artisti me cilin ligj ashtu...dy her mua njeher ty...ndoshta me Kurhan... apo me Kanun, nese jam e martuar jam ne kurore... ateher nuk pyetet ne cilin vend e ku... vetem se bashkeshorti apo anetari i familjes ka te drejt te vras ne vend mashkullin... simbas kanunit... kurse jasht avlise... ateher eshte te vendos buri i fisnikes se cka bon me te...
Vetem nje te them ty Artisti peshku qelbet nga koka... e kam cek shume here... nese mar shembull ti je kthyer nga nje takim i kendshem diku... nuk i dihet ruaju se takon edhe ti dike ne shtepin tende... per te mire Artisti...

Lule Blini
21.11.2007, 17:30:00
Jaguarja prite Shote prite... a don nje e kam te mire ketu eshte kaliber super... 12 mm... edhe nuk e ndien hyq kur vret..
Jaguarja mos u shqeteso motrushe se secili bie ne vend te vet... vetem vonim s ka shpetim... sillet kah te sillet bythet i mbesin mbrapa

22.11.2007, 01:03:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Lule Blini afishoj me 2007-11-21 17:30 :


Jaguarja prite Shote prite... a don nje e kam te mire ketu eshte kaliber super... 12 mm... edhe nuk e ndien hyq kur vret..
Jaguarja mos u shqeteso motrushe se secili bie ne vend te vet... vetem vonim s ka shpetim... sillet kah te sillet bythet i mbesin mbrapa
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>
oooooooo kuku po mos e ofendo edhe emrin Shote, me tulifare femre se veq ne syret doket femer e ne fiqire as kuder nuk eshte.

e ti qika ner hije te blinit mos hi llugave pa sopate se jet qaty.
Bregu

JaGuArJa
22.11.2007, 09:21:00
Mir e ki Lule Blini jam mendimit tond.

Bregu_11, SA HER MET THON TY NJERI MOS UM DEDIKO SHKRIME??? DHE APET JA FILLON! Dhe let jen qajo e mramta her, qe m'ke dediku shkrime se eskalon ma shum ky sen!!

R.I.P

PeAcE

<font class=editedby>[ Ky afishim u ndryshua nga: JaGuArJa m 2007-11-22 11:40 ]</font>

Lule Blini
22.11.2007, 11:12:00
Bregu nuk eshte mire te flasim ketu me disponim dite... apo edhe me nerva... ishte nje shaka me Jaguaren... fundit ky far Artisti me ka ofendua mua shume me rend.... sa edhe ti vet jaguaren... por nese fillojme ketu te fyhemi ateher i leme nje tjeter emer keti forumi...

Bregu mbaje vehten, sepse je mashkull kete duhet te besh nga trimeria... e sa i perkt Jaguarja edhe ajo duhet te ket kujdes si shprehet dhe si shkruan me cilin tension.... flm.

JaGuArJa
22.11.2007, 11:36:00
Ky nuk e njeh fjalen trimeri, sigurisht esht femer ka hy me nick te mashkullit ketu, po hiqmu tina allahile.

PeAcE

Artisti_79
23.11.2007, 00:23:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Lule Blini afishoj me 2007-11-21 17:22 :
Artisti me cilin ligj ashtu...dy her mua njeher ty...ndoshta me Kurhan... apo me Kanun, nese jam e martuar jam ne kurore... ateher nuk pyetet ne cilin vend e ku... vetem se bashkeshorti apo anetari i familjes ka te drejt te vras ne vend mashkullin... simbas kanunit... kurse jasht avlise... ateher eshte te vendos buri i fisnikes se cka bon me te...
Vetem nje te them ty Artisti peshku qelbet nga koka... e kam cek shume here... nese mar shembull ti je kthyer nga nje takim i kendshem diku... nuk i dihet ruaju se takon edhe ti dike ne shtepin tende... per te mire Artisti...
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

Me Kuran a si thote Allahu, me gjykue sot me Kuran ne lidhje me moralin...,duhet me na lshue toka te gjithve(pak njerz shpetojn)...edhe ata thmi...se edhe pleqt ka prej tyne faqezi... per femra spo flas... ma.
Qka bon ti ketu, une,ajo ,ai tjetri... qka hamomin kemi per me fol ktu, a te njoh a me njeh, a je e martume apo jo, a jam i martum a jo..., qka tmiren kta ktu.. puff hesapi..., qitue ndrrohen qiftet.. edhe ne ks kombinohen ne pushime 3 javore apo ne bregdete...,sa dush tuj ti jo une e nershme jo une e mire, jo une sboj.... se pa ta livrit zemren ni mashkull ne internet nuk bon...pamvarsisht a e ki burrin ne shpi a jo( jo hy me hup kohen) qfar kohe hup ktu a.... tu bo hihhhyohohohhahaha dikur secili ngulet mashkull e femer (dy hajgare njo pernime),tani jo gruja tradhton prej Zori... jo loqko per pik qefi.. tradhton tu u xiglue,ashtu si po ndodhe sot...,tani ashtu shkaktohet problem ne familje... bohesh per psikolog, qka mew bo a me vazhdue a jo, ndergjejgeja dikur te vret... se e sheh qe nuk shkon gjithmon..

Kur te folni diqka, folne realitetin... e mos u mundoni me mbulue e me paraqit femren te shejt diqka.. jo veq kushedi qfar zori me pas.............. paleeeeeeeee kushedi qkaaaaaa se nuk e bojn kurr, po qysh nuk e bojn si ti vjen shanca...veq pak me pas liri me marr frym... shqiptarka a.... pos tutne hak e din, edhe i tutet qe perbuzet nga familja e vet e burrit e... ja vritet krejt.. se me pas e me kan e lire.... sen tzez nuk len pa ba....

Mue me gjykoni pse jam i vrazh e jam nervoz,pse foli pa kontroll shaj e i neqmoj femrat...

E une po ju pyse juve, cillt njerz jan nervoz dhe reagojn shpejt nuk kan durim nuk muj shkrujn gramatik aty me kurdela e mu pispillos , njerzit e dreeeejt... dollovergjit jan si bulgza nuk bojn zo e mundohen me dollovere me politika me arrit cakun, e mue sme han leshi hiiiiiiiiiiq i bie fill direkt...sme han leshi hiq per as ni femer...,por as edhe per mashkuj kurva...

Hajt boma hallall a

heineken
23.11.2007, 07:29:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Artisti_79 afishoj me 2007-11-23 00:23 :
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Lule Blini afishoj me 2007-11-21 17:22 :
Artisti me cilin ligj ashtu...dy her mua njeher ty...ndoshta me Kurhan... apo me Kanun, nese jam e martuar jam ne kurore... ateher nuk pyetet ne cilin vend e ku... vetem se bashkeshorti apo anetari i familjes ka te drejt te vras ne vend mashkullin... simbas kanunit... kurse jasht avlise... ateher eshte te vendos buri i fisnikes se cka bon me te...
Vetem nje te them ty Artisti peshku qelbet nga koka... e kam cek shume here... nese mar shembull ti je kthyer nga nje takim i kendshem diku... nuk i dihet ruaju se takon edhe ti dike ne shtepin tende... per te mire Artisti...
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

Me Kuran a si thote Allahu, me gjykue sot me Kuran ne lidhje me moralin...,duhet me na lshue toka te gjithve(pak njerz shpetojn)...edhe ata thmi...se edhe pleqt ka prej tyne faqezi... per femra spo flas... ma.
Qka bon ti ketu, une,ajo ,ai tjetri... qka hamomin kemi per me fol ktu, a te njoh a me njeh, a je e martume apo jo, a jam i martum a jo..., qka tmiren kta ktu.. puff hesapi..., qitue ndrrohen qiftet.. edhe ne ks kombinohen ne pushime 3 javore apo ne bregdete...,sa dush tuj ti jo une e nershme jo une e mire, jo une sboj.... se pa ta livrit zemren ni mashkull ne internet nuk bon...pamvarsisht a e ki burrin ne shpi a jo( jo hy me hup kohen) qfar kohe hup ktu a.... tu bo hihhhyohohohhahaha dikur secili ngulet mashkull e femer (dy hajgare njo pernime),tani jo gruja tradhton prej Zori... jo loqko per pik qefi.. tradhton tu u xiglue,ashtu si po ndodhe sot...,tani ashtu shkaktohet problem ne familje... bohesh per psikolog, qka mew bo a me vazhdue a jo, ndergjejgeja dikur te vret... se e sheh qe nuk shkon gjithmon..

Kur te folni diqka, folne realitetin... e mos u mundoni me mbulue e me paraqit femren te shejt diqka.. jo veq kushedi qfar zori me pas.............. paleeeeeeeee kushedi qkaaaaaa se nuk e bojn kurr, po qysh nuk e bojn si ti vjen shanca...veq pak me pas liri me marr frym... shqiptarka a.... pos tutne hak e din, edhe i tutet qe perbuzet nga familja e vet e burrit e... ja vritet krejt.. se me pas e me kan e lire.... sen tzez nuk len pa ba....

Mue me gjykoni pse jam i vrazh e jam nervoz,pse foli pa kontroll shaj e i neqmoj femrat...

E une po ju pyse juve, cillt njerz jan nervoz dhe reagojn shpejt nuk kan durim nuk muj shkrujn gramatik aty me kurdela e mu pispillos , njerzit e dreeeejt... dollovergjit jan si bulgza nuk bojn zo e mundohen me dollovere me politika me arrit cakun, e mue sme han leshi hiiiiiiiiiiq i bie fill direkt...sme han leshi hiq per as ni femer...,por as edhe per mashkuj kurva...

Hajt boma hallall a
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>


selam alejkum baba hoxhe me't than t'paska zan ramazani nuk shkon se ka shku nashta ftofti ka ndiku e zoti te ndihmovt

Lule Blini
23.11.2007, 09:27:00
Artisti si duket keni pervoj te hidhur me femra...me grua dashnore apo me ke nuk eshte me rendesi... sepse gjerat te cilat nuk i kemi perjetua nuk mundemi te flasim me nje neveri te till...
Nese shpaloni shkrimet e mia... asnjeher nuk kam qen njeansore as nuk mbroj femren as mashkullin... per momentin kap njonin e msho tjetrit... Ke then se cfar bejme ketu?? kili mili e njeher do te ngulemi diku, nguleni diku.... tani viem ne piken e nxeht... jan meshkujt ata te cilet bejn te pamunduren per me kontaktu nje femer... apo femrat me takua nje mashkull.
Gabim une them sinqerisht se femra e martuar takon nje mashkull te huaj eshte mekat, mekat bilem i madh... nese ajo eshte e shkurorezuar dhe eshte ne fjal e lire, ai eshte tjeter muhabet...

Puf hesapi, nc nc zot ruana prej te dijturit ka thene nje filozof, e sa shof une ketu ka shume te ditur, asesi nuk besoj qe femra e cila ka burr te ndershem njeri me gjitha te mirat, hyn ketu dhe gjen nje balosh vetem sa per te njollos vehten...
Gjitha problemet ne shoqerine Shqipetare i hudhen femres... sepse eshte veshtir te pranosh gabimin tend... e leht me be me gisht ne femer sepse po ushkon besa edhe fjala ... nga tradita ajo njihet nje lloj sherbetore klasike ku fjala e pare ishte urdhero... e dyta siurdhero.. kan ikur ato kohra...

Artisti nuk globalizohen gjerat nuk perfshihen te gjitha femrat dhe behen grumbull si mas per torte, sepse si tek meshkujt ashtu edhe tek femrat, karakteret ndryshojne ashtu si dhe bota... une sa shof ti ke pervoj te mire ne kete lami... secili flet nga kendveshtrimi vet...
Nuk di cfar te them tjeter vecse nuk jam kah e njof me popullin tim...

Shpejtimi
23.11.2007, 17:04:00
Ketu ne kete fare persheshi nuk duhet me hi as si hogj as si pop!
Sepse prishet abdesi po edhe ai rituali i popit.Keto sende nuk rrehen me kryenecsi e zemrim . Kjo materje eshte deti i pa kufishem nuk ka gardh kund as mexha. Ku me se lehti me se shpejti shytet ai i pa pervoje.
Ne nje fare kohe jo te larget .Njeni,po sa i rriten vajzat fillon te kerkon
nga to, nje sjellje me te disciplinuar.Nje dite e sheh gruaja e tij se ai vinte tue rrit pushtetin e tij disciplinor ndaj vajzave. Edhe i drejtohet e shoqja
burrit cka je tue ba kshtu, per cka e ke mendjen i thot i shoqi ? Pse
po i qorton vajzat per me te voglin gabim, ia pret ajo. Po thot keto jane ba per martese duhet te kene kujdes se si po sillen. Mu per ate i thot gruaja a?Po i thot burri.Eh prej sotit e tutje thot kurr nuk due me ta ndije nje fjale ne ate drejtim,a kupton. Pse qe po i ruajshe pune te madhe po bejshe .
Nje qen ka me ta marre! Kesaj i thone dushk per gogel. S'ke ketu cka
e mbron apo e lavdron as njeren gjini. Mirepo ruana Zot prej te drejtit
e mos na tako me te shtrembtin.

natyral
23.11.2007, 18:30:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
akili afishoj me 2006-09-19 21:07 :


NJEREZ RESPEKTE...

QA MENDONI JU TE NDERUAR FORUMISTA A TRADHETON NJE FEMER KUR ESHTE MARREZISHTE E DASHURUAR....


DUA TE DIJ SE NGA DISA KONTAKTE QE KAM PASE ME KA RA RASTI TE NJOH FEMRA QE THON SE BURRIN E DUAN POR SEXIN EM TE TJERET E KUPTOJNE SI DIQKA QE KUR JU VJEN MUNDESIA NUK MUND TA REFUZOJNE...

PSE NUK MUND TE KEN KONTROLL TE NDJENJAVE TE TYRE PASI QE DUAN DIKEND EDHE PRAKTIKOJNE SEXIN ME DIKEND TJETER EDHE MENJEHRE PASTAJ PENDOHEN.

QKA MENDONI JU....A TRADHETON FEMRA EDHE KUR ESHTE E DASHURUAR .....


MENDIMI JEM SE PO......

</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

Absurd !

Artisti_79
23.11.2007, 20:28:00
Ani Ani kallxoni ju ktu drejtsi te lshit ne internet...,si hyjm per qka hyjm si ndodhi gjerat... nuk bene te nodhe eshte mekat nuk eshte mekat etj etj...

Ton lypum q... none me na pushkatue...

Lule Blini
23.11.2007, 20:59:00
Artisti; Pse ti fola nja dy fjale te buta... mos mendove se tu tuta... kujdes gjyko ashtu si te duash por shume bla bla mbaj per vehte..klaro insan...

biki_jarule
23.11.2007, 21:02:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Artisti_79 afishoj me 2007-11-23 20:28 :
Ani Ani kallxoni ju ktu drejtsi te lshit ne internet...,si hyjm per qka hyjm si ndodhi gjerat... nuk bene te nodhe eshte mekat nuk eshte mekat etj etj...

Ton lypum q... none me na pushkatue...
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

hej ke kujdes a .mos um shtin mue aty qy...

heineken
24.11.2007, 01:25:00
artisti merre veten met mire zemer se shume punt keq i paske tek teri edhe vetit inati ja paske marr /forum/images/smiles/icon_lol.gif

kape theje kompjuterin e pushoj nervat pak