PDA

Braktis arkiven dhe shih kėtė faqe nė dizajn standard : Kang nga Salihi dhe Ferizi


tophanja
06.03.2007, 13:48:00
Per ata qe e adhurojn Folklorin e paster Shqip
ndegjim te kandshem


Kenget

Ahmet Shtimen
Oso Kuka
Zuna jkajk
Ali pasha
Tali kur asht zen jesir
30 dit ka Ramazani
Tre kafaz
Ali pasha rrin n'bedan
Boll e mir
Dy te mirat jan dal ne bahqe
E mir boll
Fryni era u qel taraba
Hajde hajde Keq Huseni
Haj medet po bajn krajlia
Jalla mor bylbyl
Kceva pup e rash te reka
Dan Retina
drazh mihajli
Halil Hamza
Hoxh Mustafa
Mustaf Bakia
Lidhja e Prizerenit
Lulzoj fusha lulzoj mali
Mir shkelqen prej atjehit
Moj e mira
Mora Avdesin e sabahut
Mora bjeshken te perpjet
Motra vllaun po vajtojka
Para pemes piqet qershija
Po na vjen Haberi
Po perzihet Prizereni
Po tkam nji shpirt
Prej Podrimes po vjen haberi
Prej zemanit
Rash ne dert
Rrezoj hana
Rrushja Rexhes
Se jam ba merak ne ty
Tre kavaz
U thava shok
Vajtimi i Avdis
24 pashallar
Zuna kajk
Kush po ngjitet te perpjet
Mahmut pasha
Sadri pasha
Dem Salihi
Ali Bajraktari
Osman Daka
Kanga e Flamurit
Syl Rezalla
Kanga e Divit
Nikoll Leka
Bejta i Syles
Hamz Kazazi
Miftar Hasani
Osman Gega
kral nikolla
Kanga e Selmanit
krali rusit u qu n'kam
Osman daka pika e djalit
Po tkam nji shpirt
Rexh Mehmeti
Selman Kadria
300 harambash
Iftida moj lulja
Jolla nji bilbil
kral nikolla u qu nkam
Prej Podrimje
Tre kavaz
Bajram begi
Mahmut pasha
Oso Kuka
DOKUMENTAR VIDEO
Dert mbi dert
Zambaku i bardh
Azem Bejta
Qka pom rrin karrshi karrshi
Te madhe britke Avdi pasha
Konstantin heret pom bjen
Jan edhe shum kang tjera qe nuk i kam shenuar

http://rapidshare.com/files/17748193/salihi_e_ferizi1.rar.html

http://rapidshare.com/files/17755185/salihi2.rar.html

http://rapidshare.com/files/18128239/sa10.rar.html

http://rapidshare.com/files/18210000/salihi.rar.html

http://rapidshare.com/files/18435496/Salihi-Ferizi.rar.html

http://rapidshare.com/files/18525545/salihi_e_ferizi.rar.html

quiksilver
07.03.2007, 23:37:00
tophanja

ja kam nise me i marre kadal se masi nuk kam account po duhet me prite /forum/images/smiles/icon_smile.gif

falemnderit per keto kenge te mrekullueshme

@quiksilver

tophanja
08.03.2007, 01:28:00
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
quiksilver afishoj me 2007-03-07 23:37 :
tophanja

ja kam nise me i marre kadal se masi nuk kam account po duhet me prite /forum/images/smiles/icon_smile.gif

falemnderit per keto kenge te mrekullueshme

@quiksilver
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

Nuk ke nevoj me prit ma shum se nji minut shokut, kur te marsh nji pjes nale rrjetin e internetit per nji minut dhe kliko diku ne naj fajl-ordner hap e mbyll 5-6 her tani prap hi ne internet dhe mundesh me marr pa problem nga rapidsharja, nese se ki te kjart me shkruaj ne privat do te mundohem tju spjegoj ma gjersisht.