Kthehu   DForum > Tema tė tjera / Sonstiges
> Free Your Mind

Libri24.com - Bota e diturise

Pergjigje
 
Opcionet e temes Pamje
  #6601  
Vjetėr 14.01.2013, 10:07:34
Benutzerbild von JaGuArJa
JaGuArJa JaGuArJa ėshtė jashtė linje
Super-Moderator
 
Anetar prej: 03.03.2006
Postime: 5,723
Standard

Citat:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Proverbi Trego postimin
Nese aplikohet tek ti: (dy pika)

Nese ndahesh nga burri/dashuri me te cilin je, cili nga ju ta mer mendja se mbeteni me keq pa njani tjetrin dhe pse?
100% aj ..

e ti ?
__________________
*Children of the eagle*
Mit Zitat antworten
  #6602  
Vjetėr 14.01.2013, 12:09:55
sunrise sunrise ėshtė jashtė linje
Super-Moderator
 
Anetar prej: 20.06.2007
Postime: 6,108
Standard

Citat:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Proverbi Trego postimin
Nese aplikohet tek ti: (dy pika)

Nese ndahesh nga burri/dashuri me te cilin je, cili nga ju ta mer mendja se mbeteni me keq pa njani tjetrin dhe pse?
aj tybe dyte....vec varet prej inatit
__________________
The only way to accept an isnult is to ignore it. If you cannot ignore it, top it. If you cannot top it, laugh at it . If you cannot lough at it, you probably deserved it!http://www.kosovoguide.com
Mit Zitat antworten
  #6603  
Vjetėr 14.01.2013, 16:48:24
Benutzerbild von Proverbi
Proverbi Proverbi ėshtė jashtė linje
me pervojė
 
Anetar prej: 10.05.2002
Vendi: Londėr
Postime: 3,665
Standard

A ki/ke/kishe lind f'mit natyral apo me burmashin?
Mit Zitat antworten
  #6604  
Vjetėr 14.01.2013, 16:50:55
Benutzerbild von JaGuArJa
JaGuArJa JaGuArJa ėshtė jashtė linje
Super-Moderator
 
Anetar prej: 03.03.2006
Postime: 5,723
Standard

far pytje kjo, thu ti je gjinekolog dhe mer vesh diqka per kto sene hahaa
__________________
*Children of the eagle*
Mit Zitat antworten
  #6605  
Vjetėr 14.01.2013, 16:53:37
Benutzerbild von Proverbi
Proverbi Proverbi ėshtė jashtė linje
me pervojė
 
Anetar prej: 10.05.2002
Vendi: Londėr
Postime: 3,665
Standard

O ti hala nuk um ngje mu se ēka jam une se nime ma kishe qit ni f'li

Pergjigju n'pyetje mos um bon nervoz
Mit Zitat antworten
  #6606  
Vjetėr 14.01.2013, 16:54:46
Benutzerbild von JaGuArJa
JaGuArJa JaGuArJa ėshtė jashtė linje
Super-Moderator
 
Anetar prej: 03.03.2006
Postime: 5,723
Standard

ey ke dal prej temes prej euforisé ahahaha..qetsov se krejt n'rregull o.. ku o pytja ? hahahaha deka....

natyral njeri, krejt natyral..ska burmashina ne lindje veq kush bon robota..

vazhdon
__________________
*Children of the eagle*
Mit Zitat antworten
  #6607  
Vjetėr 14.01.2013, 16:59:27
Benutzerbild von Proverbi
Proverbi Proverbi ėshtė jashtė linje
me pervojė
 
Anetar prej: 10.05.2002
Vendi: Londėr
Postime: 3,665
Standard

hahahaha e pash edhe une veē e nderrova shpejt (kur te shof ty online hypi krejte diēka) hahaha

Ē'ka mendon per ato/ata qe si te martohesh mas ni jave te vesin a ka diēka?
Mit Zitat antworten
  #6608  
Vjetėr 14.01.2013, 17:01:36
Benutzerbild von JaGuArJa
JaGuArJa JaGuArJa ėshtė jashtė linje
Super-Moderator
 
Anetar prej: 03.03.2006
Postime: 5,723
Standard

nuk vesin a ka diqka...por a ka nej sen tre ?? .....hajmdet haj...qka me mendu per keq sen pa koment..
__________________
*Children of the eagle*
Mit Zitat antworten
  #6609  
Vjetėr 14.01.2013, 17:45:17
Benutzerbild von LOLO
LOLO LOLO ėshtė jashtė linje
me pervojė
 
Anetar prej: 13.08.2001
Vendi: CH
Postime: 17,651
Standard

Pytje palidhje, se mejher pas ni jave smund te ken te re, ato kohe kan kalu qy!
__________________
Es gibt nichts Schöneres als geliebt zu werden. Geliebt um seiner selbst willen oder vielmehr trotz seiner selbst.
Mit Zitat antworten
  #6610  
Vjetėr 14.01.2013, 18:19:13
Benutzerbild von Proverbi
Proverbi Proverbi ėshtė jashtė linje
me pervojė
 
Anetar prej: 10.05.2002
Vendi: Londėr
Postime: 3,665
Standard

Citat:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga LOLO Trego postimin
Pytje palidhje, se mejher pas ni jave smund te ken te re, ato kohe kan kalu qy!
Pse kane kalu ato kohe, jo valla s'kan kalu hiē se gjeografia me ndryshu femra nuk ndryshon vetem se viten i hecin

Per ēka kane/qan mas leti?
Mit Zitat antworten
  #6611  
Vjetėr 14.01.2013, 18:20:05
Benutzerbild von LOLO
LOLO LOLO ėshtė jashtė linje
me pervojė
 
Anetar prej: 13.08.2001
Vendi: CH
Postime: 17,651
Standard

Per prind e mi kur i kam te semure!
__________________
Es gibt nichts Schöneres als geliebt zu werden. Geliebt um seiner selbst willen oder vielmehr trotz seiner selbst.
Mit Zitat antworten
  #6612  
Vjetėr 15.01.2013, 08:08:25
Henk-30 Henk-30 ėshtė jashtė linje
me pervojė
 
Anetar prej: 20.05.2012
Vendi: Mitrovica
Postime: 1,327
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Henk-30
Standard

A shkoni shpesh ne frizeri?
Mit Zitat antworten
  #6613  
Vjetėr 15.01.2013, 09:13:41
Benutzerbild von JaGuArJa
JaGuArJa JaGuArJa ėshtė jashtė linje
Super-Moderator
 
Anetar prej: 03.03.2006
Postime: 5,723
Standard

jo valla boll pritoj..

e ti ?
__________________
*Children of the eagle*
Mit Zitat antworten
  #6614  
Vjetėr 15.01.2013, 10:39:58
Benutzerbild von Xuki
Xuki Xuki ėshtė jashtė linje
me pervojė
 
Anetar prej: 17.07.2002
Postime: 6,688
Standard

njo 6, 7 her nė vit!

....edhe naj vit e tani ndoshta nuk duhet hiq.....hahaha

sa t'kushton frizeri nė vit?
Mit Zitat antworten
  #6615  
Vjetėr 22.01.2013, 10:37:07
Benutzerbild von JaGuArJa
JaGuArJa JaGuArJa ėshtė jashtė linje
Super-Moderator
 
Anetar prej: 03.03.2006
Postime: 5,723
Standard

nvaret sa her shkoj.. ca. 100.- ne vit

e ti ?
__________________
*Children of the eagle*
Mit Zitat antworten
  #6616  
Vjetėr 22.01.2013, 15:33:29
Benutzerbild von Proverbi
Proverbi Proverbi ėshtė jashtė linje
me pervojė
 
Anetar prej: 10.05.2002
Vendi: Londėr
Postime: 3,665
Standard

Po me dhem pak fyti, a ki naj ide se ēka duhet me perdor?
Mit Zitat antworten
  #6617  
Vjetėr 22.01.2013, 20:08:22
sunrise sunrise ėshtė jashtė linje
Super-Moderator
 
Anetar prej: 20.06.2007
Postime: 6,108
Standard

Citat:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Proverbi Trego postimin
Po me dhem pak fyti, a ki naj ide se ēka duhet me perdor?
maro caj kamomile, gjengjefil (natyral) ama qiti shume gjengjefil e shume ndihmon per fyte e ftohje ne tonsi

mundesh me shku edhe te mjeku besa
__________________
The only way to accept an isnult is to ignore it. If you cannot ignore it, top it. If you cannot top it, laugh at it . If you cannot lough at it, you probably deserved it!http://www.kosovoguide.com
Mit Zitat antworten
  #6618  
Vjetėr 23.01.2013, 16:43:29
Benutzerbild von Proverbi
Proverbi Proverbi ėshtė jashtė linje
me pervojė
 
Anetar prej: 10.05.2002
Vendi: Londėr
Postime: 3,665
Standard

Citat:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga sunrise Trego postimin
maro caj kamomile, gjengjefil (natyral) ama qiti shume gjengjefil e shume ndihmon per fyte e ftohje ne tonsi

mundesh me shku edhe te mjeku besa
Kamomile e kuptova ne dy gjuhe, por ēka eshte gjengjefili se, a e Shipnis je e po fol Italisht a?

Ne cilen mosh ke puth per heren e pare, dhe a te bjen ndermend ajo dite najhere?
Mit Zitat antworten
  #6619  
Vjetėr 30.01.2013, 12:42:01
sunrise sunrise ėshtė jashtė linje
Super-Moderator
 
Anetar prej: 20.06.2007
Postime: 6,108
Standard

Citat:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Proverbi Trego postimin
Kamomile e kuptova ne dy gjuhe, por ēka eshte gjengjefili se, a e Shipnis je e po fol Italisht a?
ginger breh edhe shqip i thojne gjingjefil ( http://www.nlj.gov.jm/FeastingontheHeritage/ginger.htm ) ...nejse ishalla te ka kalu po mundesh me perdor prap se prap
__________________
The only way to accept an isnult is to ignore it. If you cannot ignore it, top it. If you cannot top it, laugh at it . If you cannot lough at it, you probably deserved it!http://www.kosovoguide.com
Mit Zitat antworten
  #6620  
Vjetėr 04.02.2013, 16:02:20
Benutzerbild von Proverbi
Proverbi Proverbi ėshtė jashtė linje
me pervojė
 
Anetar prej: 10.05.2002
Vendi: Londėr
Postime: 3,665
Standard

Po po um ka kalu, deri sa t'ma kthen ti pergjigjen ja um kalon ja tėrrt

Kur te shef nje gru/femer dikun ne tv ose live a thu te isha kane ajo?
Mit Zitat antworten
  #6621  
Vjetėr 05.02.2013, 07:53:42
Henk-30 Henk-30 ėshtė jashtė linje
me pervojė
 
Anetar prej: 20.05.2012
Vendi: Mitrovica
Postime: 1,327
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Henk-30
Standard

A ju kujtohet Dashuria e par dhe nese po a mund ta pershkruni ne detale sikur nji Histrori Filmi.
Mit Zitat antworten
  #6622  
Vjetėr 05.02.2013, 13:11:33
Benutzerbild von JaGuArJa
JaGuArJa JaGuArJa ėshtė jashtė linje
Super-Moderator
 
Anetar prej: 03.03.2006
Postime: 5,723
Standard

s'kam nerva per ksi sene un

- vazhdon
__________________
*Children of the eagle*
Mit Zitat antworten
  #6623  
Vjetėr 06.02.2013, 13:28:10
Benutzerbild von Proverbi
Proverbi Proverbi ėshtė jashtė linje
me pervojė
 
Anetar prej: 10.05.2002
Vendi: Londėr
Postime: 3,665
Standard

Cilen kohe po te kishe mund'si e kishe kthy mbrapa?
Mit Zitat antworten
  #6624  
Vjetėr 06.02.2013, 16:49:04
sunrise sunrise ėshtė jashtė linje
Super-Moderator
 
Anetar prej: 20.06.2007
Postime: 6,108
Standard

Citat:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Proverbi Trego postimin
Cilen kohe po te kishe mund'si e kishe kthy mbrapa?
kohen krejt komplet ...krejt ndryshe e kisha perdor!!!
__________________
The only way to accept an isnult is to ignore it. If you cannot ignore it, top it. If you cannot top it, laugh at it . If you cannot lough at it, you probably deserved it!http://www.kosovoguide.com
Mit Zitat antworten
  #6625  
Vjetėr 06.02.2013, 17:14:06
Benutzerbild von JaGuArJa
JaGuArJa JaGuArJa ėshtė jashtė linje
Super-Moderator
 
Anetar prej: 03.03.2006
Postime: 5,723
Standard

Citat:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga sunrise Trego postimin
kohen krejt komplet ...krejt ndryshe e kisha perdor!!!
yess me too
__________________
*Children of the eagle*
Mit Zitat antworten
Pergjigje

favorit leximi

Stichworte
burrat pysin grat shujn

Opcionet e temes
Pamje

Rregullorja
Nuk lejoheni tė krijoni tema tė reja.
Nuk lejoheni tė pergjigjeni nė shkresa.
Nuk lejoheni tė ngarkoni shtojca.
Nuk lejoheni tė editoni shkresat tuaja.

BB-Code ėshtė an.
Fytyrat janė Hapur
[IMG] Codi ėshtė an.
HTML-Code ėshtė jo aktiv.
Shko te


Koha nė GMT +1. Tani ėshtė ora 00:22:13.


Mundėsuar nga: vBulletin Versioni 3.7.4 (Albanian-Shqip)
©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd. ( Albamatrix.com )

Te gjitha te drejtat jane te rezervuara!
Ndalohet kopjimi dhe shumefishimi i permbatjes se ketij forumi ne cdo medium!

Alle Rechte vorbehalten.
Vervielfältigung im Ganzen oder in Teilen ist ohne ausdrückliche Genehmigung von AlbamatriX GbR jeglicher Form auf jedem Medium verboten.