Kthehu   DForum > Kompjuter/Computer
> Kompjuterėt dhe gjuhėt programuese / Computer und Programmiersprachen

Libri24.com - Bota e diturise

Pergjigje
 
Opcionet e temes Pamje
  #1  
Vjetėr 29.12.2005, 09:48:00
akira akira ėshtė jashtė linje
me pervojė
 
Anetar prej: 25.08.2004
Postime: 290
Standard


http://www.gjuha-shqipe.com/shkarko/FESh.zip

(17MB)
Mit Zitat antworten
  #2  
Vjetėr 02.01.2006, 01:07:00
hasankarcylli hasankarcylli ėshtė jashtė linje
me pervojė
 
Anetar prej: 21.04.2005
Postime: 684
Standard

ca eshte ore kjo fare "gjuhe shqipe" keshtu qe serbisht po dalka kur do ta instalosh kete fare "fjalori" te hamamit????????????!!!!!!!!!! A di kush me i dhene pergjigjje kesaj pune ???
Mit Zitat antworten
  #3  
Vjetėr 02.01.2006, 14:40:00
vicianum vicianum ėshtė jashtė linje
i/e freskėt
 
Anetar prej: 21.02.2003
Postime: 40
Standard

<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
hasankarcylli afishoj me 2006-01-02 01:07 :
ca eshte ore kjo fare "gjuhe shqipe" keshtu qe serbisht po dalka kur do ta instalosh kete fare "fjalori" te hamamit????????????!!!!!!!!!! A di kush me i dhene pergjigjje kesaj pune ???
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

Nuk e di pse je gjithmone kaq pesimist e i padrejt. Kurkund gjate instalimit nuk te paraqitet dicka ne serbisht. Perpos qe ndoshta ti anglishten e quan serbisht gje qe skishte me me qudit te ti. Une zakonisht nuk e kam adet ti pergjigjem afishimeve shume "produktive e konstruktive" sikur qe jane ato tuajat mirepo kesaj rradhe ma plase unthin e barkut. Ne vend qe te jesh mirenjohes tek ata njerez qe kane be nje fjalor si ky qe jam thelle i mendimit qe ty nuk do te hy kur ne pune sepse thjeshte ty do te te vyjne edhe nja 200 vjet jete derisa ti te vish ne ate nivel ku ky fjalor ty te ofrone dicka.
Natyrisht qe seshte nje fjalor i perkryer shpjegues por ky eshte se paku nje fillim i nje gjeje te mire, prandaj mjaft me me destruktivizem te thelle qe ke ti.

Me nderime

Vicianum
Mit Zitat antworten
  #4  
Vjetėr 02.01.2006, 16:37:00
AmazInG AmazInG ėshtė jashtė linje
me pervojė
 
Anetar prej: 06.01.2003
Vendi: Ati ku lahet Adelina
Postime: 2,300
Standard

Si kish krejt fjalt e gjuhes shqipe .. jo jo ,, mos na rrej neve ktu ,,
un perveti e kérkova me shkronjen P++i mtha hup more idiot ,,
qfar fjalori koka krejt takllaxhin ishte .. [img]/forum/images/smiles/icon_biggrin.gif[/img]
Mit Zitat antworten
Pergjigje

favorit leximi

Opcionet e temes
Pamje

Rregullorja
Nuk lejoheni tė krijoni tema tė reja.
Nuk lejoheni tė pergjigjeni nė shkresa.
Nuk lejoheni tė ngarkoni shtojca.
Nuk lejoheni tė editoni shkresat tuaja.

BB-Code ėshtė an.
Fytyrat janė Hapur
[IMG] Codi ėshtė an.
HTML-Code ėshtė jo aktiv.
Shko te


Koha nė GMT +1. Tani ėshtė ora 00:56:48.


Mundėsuar nga: vBulletin Versioni 3.7.4 (Albanian-Shqip)
©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd. ( Albamatrix.com )

Te gjitha te drejtat jane te rezervuara!
Ndalohet kopjimi dhe shumefishimi i permbatjes se ketij forumi ne cdo medium!

Alle Rechte vorbehalten.
Vervielfältigung im Ganzen oder in Teilen ist ohne ausdrückliche Genehmigung von AlbamatriX GbR jeglicher Form auf jedem Medium verboten.