Kthehu   DForum > Kėndi Intim / Liebe & Sex
> Kėndi intim / Liebe, Sex und Zärtlichkeit

Libri24.com - Bota e diturise

Pergjigje
 
Opcionet e temes Pamje
  #1  
Vjetėr 14.02.2006, 19:11:00
ronaldo ronaldo ėshtė jashtė linje
i/e freskėt
 
Anetar prej: 05.12.2005
Postime: 67
Standard

Ju pershendes ronaldo
Mit Zitat antworten
  #2  
Vjetėr 14.02.2006, 19:48:00
Fjolla Fjolla ėshtė jashtė linje
me pervojė
 
Anetar prej: 30.04.2002
Postime: 630
Standard

Duhet me vdeke ..!
Mit Zitat antworten
  #3  
Vjetėr 14.02.2006, 20:02:00
Benutzerbild von Fantastiku
Fantastiku Fantastiku ėshtė jashtė linje
me pervojė
 
Anetar prej: 19.08.2001
Vendi: Te ura e gurit bira e tret
Postime: 3,673
Standard

<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Fjolla afishoj me 2006-02-14 19:48 :
Duhet me vdeke ..!
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

Ki harrud diēka Fjolla: Duhet ma seė pari me i ra Lotos me xhekpot e pastaj me ja trashigu pasurin femres e pastaj me vdekė [img]/forum/images/smiles/icon_biggrin.gif[/img]
Mit Zitat antworten
  #4  
Vjetėr 14.02.2006, 20:16:00
Fjolla Fjolla ėshtė jashtė linje
me pervojė
 
Anetar prej: 30.04.2002
Postime: 630
Standard

Yep Fantastiku [img]/forum/images/smiles/icon_biggrin.gif[/img]
Mit Zitat antworten
  #5  
Vjetėr 14.02.2006, 20:40:00
Scarface Scarface ėshtė jashtė linje
me pervojė
 
Anetar prej: 26.04.2001
Postime: 377
Standard<font class=editedby>[ Ky afishim u ndryshua nga: Scarface mė 2006-03-02 13:17 ]</font>
Mit Zitat antworten
  #6  
Vjetėr 14.02.2006, 21:49:00
"Casa" "Casa" ėshtė jashtė linje
me pervojė
 
Anetar prej: 05.03.2005
Postime: 2,907
Standard

duhet me ja qu buken e mengjesit ne shtrat, o-saft frischt gepresst me ja ba krejt qejfet materiale, shpirterore, fizike ...

masandej ki me pa si GREMZ te vjen mbas .. bzzzzzzz

Ctash mos me pyet se si e hjek qafes, se nuk tregoj ... ahaha
Mit Zitat antworten
  #7  
Vjetėr 14.02.2006, 22:27:00
Benutzerbild von Belle
Belle Belle ėshtė jashtė linje
me pervojė
 
Anetar prej: 21.10.2005
Vendi: Kultura e vendit tim ku jetoj e ku endrroj...
Postime: 2,376
Standard

QKA DUHET TE BEJ NJE MASHKULL QE TE JET FEMRA E LUMTUR
duhet te mesoj dy fjalź turqe:

Lepe dhe Peke [img]/forum/images/smiles/icon_smile.gif[/img]
Mit Zitat antworten
  #8  
Vjetėr 15.02.2006, 00:17:00
juvel_mann juvel_mann ėshtė jashtė linje
me pervojė
 
Anetar prej: 21.10.2005
Postime: 1,172
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek juvel_mann Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek juvel_mann
Standard

O djema, femnen me ni sen t'vogel e bon t'lumtur.
Pe dini ju.

EC - Karte [img]/forum/images/smiles/icon_razz.gif[/img]jeto dhe lejo te jetohet
Mit Zitat antworten
  #9  
Vjetėr 15.02.2006, 00:37:00
Benutzerbild von *ylli
*ylli *ylli ėshtė jashtė linje
me pervojė
 
Anetar prej: 18.05.2001
Vendi: Gjermani
Postime: 3,458
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek *ylli
Standard


..ngope me SEX dhe gjithcka merr trajten e duhur vetvetiu!
Mit Zitat antworten
  #10  
Vjetėr 15.02.2006, 06:53:00
Benutzerbild von gentelmeni
gentelmeni gentelmeni ėshtė jashtė linje
me pervojė
 
Anetar prej: 20.06.2001
Postime: 4,764
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek gentelmeni
Standard

[img]/forum/images/smiles/icon_lol.gif[/img] Hhahah Ylli....

Mire ke tybe,veq mushja brite mire e perthekoje mire se tybe nuk ka me pas kurrfar vrejtje....veq qka ka me u pertri [img]/forum/images/smiles/icon_lol.gif[/img]
Mit Zitat antworten
  #11  
Vjetėr 15.02.2006, 08:50:00
Vajzedardane Vajzedardane ėshtė jashtė linje
i/e freskėt
 
Anetar prej: 05.12.2005
Postime: 34
Standard

Me habit ky fakt ne njeren ane femrat shqiptare jane te dobeta ne sex e ne anen tjeter te pangopura , more jeni ne toke te bukes ajo jo as vete nuk e ditket se qfare me te vertete kerkoni apo dini . Nga Vajza Dardane te fala
Mit Zitat antworten
  #12  
Vjetėr 15.02.2006, 10:10:00
Podrima-No Podrima-No ėshtė jashtė linje
me pervojė
 
Anetar prej: 12.09.2005
Vendi: Albania
Postime: 873
Standard

Miredita

Pyetja ke si e ben nje mashkull femren te lumtur?

Ronaldo, Duhet dhane golla dhe pastaj kur ankohet me rryp. hehe

Ju pershendet Podrima-No

Mit Zitat antworten
  #13  
Vjetėr 15.02.2006, 12:47:00
juvel_mann juvel_mann ėshtė jashtė linje
me pervojė
 
Anetar prej: 21.10.2005
Postime: 1,172
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek juvel_mann Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek juvel_mann
Standard

[img]/forum/images/smiles/icon_lol.gif[/img] [img]/forum/images/smiles/icon_lol.gif[/img] [img]/forum/images/smiles/icon_lol.gif[/img]
une nuk dashta valla me hy qekaq fell, po masi paska hy ylli* po hy edhe une.
Ne mengjes femren duhet me ngi mire seks (deri sa te bohet kafja) edhe kur t'nisesh me shku n'pune ja lshon n'dore ni Mastarcard edhe i thu: zemer shko blej disa gjera qe te pelqejne ty se pelerinen qe e pate mbreme veshe kishte qene shume seksi...
Eshte e vertetune se femrat pas seksit jane shume te disponume, ju qeshe nuri...
se mo kur te dalin me ble sene pappapapap mos te flasim hiq se qysh jon t'disponume...

Edhe djema po jav jape me vule se nese ia ofroni ndonje femre keto kushte, atehere ajo femer kurr mo ska me tu largu, sikur tutkall [img]/forum/images/smiles/icon_wink.gif[/img]jeto dhe lejo te jetohet
Mit Zitat antworten
  #14  
Vjetėr 15.02.2006, 13:20:00
Fjolla Fjolla ėshtė jashtė linje
me pervojė
 
Anetar prej: 30.04.2002
Postime: 630
Standard

Qka po hani ju meshkujt kaq te menqur ore te keqen me pas kan Sexi=Lumturia ishin kan edhe macat te lumutura po mos i ngatrroni gjerat se jeni gabim ! Ika se mu bo kafja ...[img]/forum/images/smiles/icon_biggrin.gif[/img]
Mit Zitat antworten
  #15  
Vjetėr 15.02.2006, 13:26:00
Benutzerbild von Fantastiku
Fantastiku Fantastiku ėshtė jashtė linje
me pervojė
 
Anetar prej: 19.08.2001
Vendi: Te ura e gurit bira e tret
Postime: 3,673
Standard

<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Fjolla afishoj me 2006-02-15 13:20 :
Qka po hani ju meshkujt kaq te menqur ore te keqen me pas kan Sexi=Lumturia ishin kan edhe macat te lumutura po mos i ngatrroni gjerat se jeni gabim ! Ika se mu bo kafja ...[img]/forum/images/smiles/icon_biggrin.gif[/img]
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

[img]/forum/images/smiles/icon_lol.gif[/img] [img]/forum/images/smiles/icon_lol.gif[/img] [img]/forum/images/smiles/icon_lol.gif[/img]
Po paramendojm se ēka na kish bo neve mashkujve tė lumtur e pastaj po shkrujm se kjo gjė i kish bo femrat e lumtura [img]/forum/images/smiles/icon_biggrin.gif[/img]

<font class=editedby>[ Ky afishim u ndryshua nga: Fantastiku mė 2006-02-15 13:27 ]</font>
Mit Zitat antworten
  #16  
Vjetėr 15.02.2006, 13:31:00
Fjolla Fjolla ėshtė jashtė linje
me pervojė
 
Anetar prej: 30.04.2002
Postime: 630
Standard

[img]/forum/images/smiles/icon_lol.gif[/img] [img]/forum/images/smiles/icon_lol.gif[/img] [img]/forum/images/smiles/icon_lol.gif[/img] Kurre mos u ngifshit more zot !:P

<font class=editedby>[ Ky afishim u ndryshua nga: Fjolla mė 2006-02-15 13:32 ]</font>
Mit Zitat antworten
  #17  
Vjetėr 15.02.2006, 14:18:00
Benutzerbild von gentelmeni
gentelmeni gentelmeni ėshtė jashtė linje
me pervojė
 
Anetar prej: 20.06.2001
Postime: 4,764
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek gentelmeni
Standard

<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
juvel_mann afishoj me 2006-02-15 12:47 :
[img]/forum/images/smiles/icon_lol.gif[/img] [img]/forum/images/smiles/icon_lol.gif[/img] [img]/forum/images/smiles/icon_lol.gif[/img]
une nuk dashta valla me hy qekaq fell, po masi paska hy ylli* po hy edhe une.
Ne mengjes femren duhet me ngi mire seks (deri sa te bohet kafja) edhe kur t'nisesh me shku n'pune ja lshon n'dore ni Mastarcard edhe i thu: zemer shko blej disa gjera qe te pelqejne ty se pelerinen qe e pate mbreme veshe kishte qene shume seksi...
Eshte e vertetune se femrat pas seksit jane shume te disponume, ju qeshe nuri...
se mo kur te dalin me ble sene pappapapap mos te flasim hiq se qysh jon t'disponume...

Edhe djema po jav jape me vule se nese ia ofroni ndonje femre keto kushte, atehere ajo femer kurr mo ska me tu largu, sikur tutkall [img]/forum/images/smiles/icon_wink.gif[/img]jeto dhe lejo te jetohet
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

Juvel man....grate pas keksit jo qe jane ne qejf,por dalin edhe e fshijne edhe oborrin e kojshise pej gzimit...
Mit Zitat antworten
  #18  
Vjetėr 15.02.2006, 14:28:00
AmazInG AmazInG ėshtė jashtė linje
me pervojė
 
Anetar prej: 06.01.2003
Vendi: Ati ku lahet Adelina
Postime: 2,300
Standard

ehh Bali gent ,, qashtu osht edhe pik ,,

Kshyre kur tqohet Gruja nsabeh siti thoje Pulave pésht tanej naleta se ma pasni bo qémenten viran me glaca dije se ajo Gru nuk osht e knaqme prej Burrit tsaj ,,
a sit tqohet Gruja nsabah edhe siti thoje Pulave PérrrTikitiki ehh dije se ajo osht e gzume shum prej Burrit tvet ,,

qeshtu edhe Bali gent i sheh shpesh Kojshiket tu bo ,. [img]/forum/images/smiles/icon_biggrin.gif[/img]
Mit Zitat antworten
  #19  
Vjetėr 15.02.2006, 19:08:00
Benutzerbild von Belle
Belle Belle ėshtė jashtė linje
me pervojė
 
Anetar prej: 21.10.2005
Vendi: Kultura e vendit tim ku jetoj e ku endrroj...
Postime: 2,376
Standard

<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
*ylli afishoj me 2006-02-15 00:37 :

..ngope me SEX dhe gjithcka merr trajten e duhur vetvetiu!

</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>


Valla nese nuk din tjeter send me ba veq me ndejt ter diten n'kokerr shpinde beli valla ajo s'asht lumturi po 200% dembeli e megalomani !

se edhe une du me tu pergjigj ne ne nivel tend !
per 200gr.sugjuk nuk mbahet nji derr ne shpi [img]/forum/images/smiles/icon_lol.gif[/img] [img]/forum/images/smiles/icon_wink.gif[/img]

mos u prek se hajgare de [img]/forum/images/smiles/icon_smile.gif[/img]
vet ja nise [img]/forum/images/smiles/icon_lol.gif[/img]
Mit Zitat antworten
  #20  
Vjetėr 16.02.2006, 00:37:00
Madonna Madonna ėshtė jashtė linje
me pervojė
 
Anetar prej: 27.04.2001
Postime: 1,449
Standard

ha haaaaaaaaaaa Bella
ta hangsha gojen ha
Mit Zitat antworten
  #21  
Vjetėr 16.02.2006, 01:11:00
Dredhza_20 Dredhza_20 ėshtė jashtė linje
me pervojė
 
Anetar prej: 25.05.2002
Postime: 4,711
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Dredhza_20 Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Dredhza_20 Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Dredhza_20
Standard

Duhet me dhon ma shum se jeten e vet!

PeAcE
Mit Zitat antworten
  #22  
Vjetėr 16.02.2006, 04:41:00
Madonna Madonna ėshtė jashtė linje
me pervojė
 
Anetar prej: 27.04.2001
Postime: 1,449
Standard

tash po munona mu pergjigj:

besoj se secili pi juve e keni perjetue qe p.sh. keni vujt me dite te tera, me muaj te tere, me vite... vec me e gezua ate "moment" lumturie. Dhe kete e ben te mundur vec dashuria.
E tille eshte ajo!!!
gjithe ate mungese qe ke pas gjate gjithe asaj kohe, ta ploteson brenda nje minuti!!!

Pra, per ta ba nji femer te lumtur, duhet ta duash ate. Dhe, pike sikur me e rendesishmja ne nji lidhje te shendoshe: duhet ta besh ate te te besoj.

I pate keto qe i permenda, gjithcka tjeter, eshte ketu.
Mit Zitat antworten
  #23  
Vjetėr 17.02.2006, 17:17:00
zevzek zevzek ėshtė jashtė linje
me pervojė
 
Anetar prej: 14.10.2002
Postime: 354
Standard

duhet me ja bo nje kaffe [img]/forum/images/smiles/icon_biggrin.gif[/img]
Mit Zitat antworten
  #24  
Vjetėr 17.02.2006, 18:16:00
Benutzerbild von Belle
Belle Belle ėshtė jashtė linje
me pervojė
 
Anetar prej: 21.10.2005
Vendi: Kultura e vendit tim ku jetoj e ku endrroj...
Postime: 2,376
Standard

Nji kafe per tu arsyetu per ndoj vones apo vetem 100% qef e deshirź ? [img]/forum/images/smiles/icon_smile.gif[/img]
Mit Zitat antworten
  #25  
Vjetėr 17.02.2006, 18:19:00
Mario* Mario* ėshtė jashtė linje
me pervojė
 
Anetar prej: 27.04.2005
Postime: 1,089
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Mario*
Standard

<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font class=postbody>Quote:</font><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR><TR><TD><FONT class=quote><BLOCKQUOTE>
Belle afishoj me 2006-02-15 19:08 :
se edhe une du me tu pergjigj ne ne nivel tend !
per 200gr.sugjuk nuk mbahet nji derr ne shpi [img]/forum/images/smiles/icon_lol.gif[/img] [img]/forum/images/smiles/icon_wink.gif[/img]
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR width=100% color=#333333 SIZE=1></TD></TR></TABLE>

[img]/forum/images/smiles/icon_lol.gif[/img] [img]/forum/images/smiles/icon_lol.gif[/img] [img]/forum/images/smiles/icon_lol.gif[/img]
Mit Zitat antworten
Pergjigje

favorit leximi

Opcionet e temes
Pamje

Rregullorja
Nuk lejoheni tė krijoni tema tė reja.
Nuk lejoheni tė pergjigjeni nė shkresa.
Nuk lejoheni tė ngarkoni shtojca.
Nuk lejoheni tė editoni shkresat tuaja.

BB-Code ėshtė an.
Fytyrat janė Hapur
[IMG] Codi ėshtė an.
HTML-Code ėshtė jo aktiv.
Shko te


Koha nė GMT +1. Tani ėshtė ora 08:07:05.


Mundėsuar nga: vBulletin Versioni 3.7.4 (Albanian-Shqip)
©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd. ( Albamatrix.com )

Te gjitha te drejtat jane te rezervuara!
Ndalohet kopjimi dhe shumefishimi i permbatjes se ketij forumi ne cdo medium!

Alle Rechte vorbehalten.
Vervielfältigung im Ganzen oder in Teilen ist ohne ausdrückliche Genehmigung von AlbamatriX GbR jeglicher Form auf jedem Medium verboten.